Globalde ColorOS 13 alacak modeller belli oldu!

emreeee17

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yok dostum telefon arkasında durmayan bı firma destek vermiyorsunuz piyasadan çek bari demi

Borauz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Bu kaçıncı telefonum saymadım, toplam sayı ortalamadır ve en kötü tercihim oppo almak oldu (Reno 5), şu an memnun olduğum sadece batarya performansı, o da benim sayemde. Birlikte gelen 65W adaptörle 50W hızlı şarjı kullansaydım (kapatılamıyor da) pil şimdiye çoktan performansından ciddi kaybetmişti, eski telefonumun 18W adaptörünü kullandığım için pil iyi durumda.

umutduman

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Benim oppo find x3 pro neden hâlâ 11 de onu anlamadım yardımcı olacak varmı ne yaparsam güncelleme erken gelir cihazım Türkçe zaten çin değil.

thewriter1998

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Herkes Reno 5 Lite güncelleme almayacak diye endişe ediyor fakat ilk defa ColorOS 13 yol haritasını açıkladıklarında Reno 5 Lite da güncelleme alacak telefonlar arasındaydı. Reno telefonlar en az 2 Android güncellemesi alır zaten, bu yüzden endişe etmeyin. Muhtemelen geçen sene olduğu gibi yaza doğru güncelleme alacaktır, ki ilk yol haritasında da Beta sürümü için H1 2023 yani ilk yarıda alır diyorlardı.

Ekli dosyalar

• 20230114_092905.jpg
    20230114_092905.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme: