Yardım Google Asistan Sorunu

develtex

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar öncelikle merhabalar..
Oppo Reno 2z kullanıyorum. Benim sorunum alt sol ve sağ kısımlardan geri giderken çoğu zaman google asistanı açıyor. Google asistanı değil ama geri gidecek iken açılmamasını nasıl sağlarım. Yeni güncelleme ile sol dan sağa yada sağdan sola da gidiyor ama onu alışamadım. Varmıdır bunun bir çözümü? Bu arada google asistanı kapatmada sorunu çözmüyor maalesef..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar öncelikle merhabalar..
Oppo Reno 2z kullanıyorum. Benim sorunum alt sol ve sağ kısımlardan geri giderken çoğu zaman google asistanı açıyor. Google asistanı değil ama geri gidecek iken açılmamasını nasıl sağlarım. Yeni güncelleme ile sol dan sağa yada sağdan sola da gidiyor ama onu alışamadım. Varmıdır bunun bir çözümü? Bu arada google asistanı kapatmada sorunu çözmüyor maalesef..
Navigasyon farklı kullanıyorsunuz sanırım.

Upvote 0

develtex

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet o google asistanın el hareketiyle açılmasını nasıl kapatabilirim var mı bir yolu ayarlarımı değiştirmeden.

Upvote 0

develtex

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef öyle değil. Ekranın en sol köşesinden yavaş yada hızlı fark etmeksizin yaparsanız açılıyor. Ama ayarlarda gmsterilen şekilde ortanın çok az yada sağından yaparsanız açılmıyor ama hızlı kullanırken baş parmağıda küçük olanlar mecburen açacak gibi..

Upvote 0

cetoyi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ek ayarı bulunmamaktadır. Navigasyon tuşlarını(gezinti düğmeleri) aktif edebilirsiniz.

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Google asistanı kapatın orada o ayarlarda olması lazım..

Upvote 0