Yardım GSİ ROM destek

Mkazi581

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5s
Oppo A5s kullanıyorum 2 haftadır forumdaki konu üzerine gsi romları araştırdım ve birkaç tanesini beğendim bu cihaz güncelleme almayacağı için ve aosp romları sevdiğim için değiştirmek istiyorum sizce ne yapmalıyım / doğru bi karar olur mu

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Oppo A5s kullanıyorum 2 haftadır forumdaki konu üzerine gsi romları araştırdım ve birkaç tanesini beğendim bu cihaz güncelleme almayacağı için ve aosp romları sevdiğim için değiştirmek istiyorum sizce ne yapmalıyım / doğru bi karar olur mu
Ne yaptğınızı biliyorsanız doğru mu yanlışmı size kalmış hocam :)A5s desteği sanırsam yok listede

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Daha önce kullandığım Androidlerde çok fazla rom kurdum kullandım fakat bu gsi işini ilk defa yapacağım için tedirgin oluyorum
En kolay rom kurulumu gside twrp varsa birde treable desteği mevcutsa onceki romu komple yedekleyip sonrada gsi rom kurulum talimatlarını uygulayıp kurabilirsiniz.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Android 8.0 üzeri olan telefonlarda treble desteği vardır 8.0 gsi romuda 8.0 yada 9.0 kurmalısınız 10 + hatalar uyumsuzluklr olabilir destekleyebilirde.