Tartışma Günlük Kullanım Sonrası Şarjım

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar şarj konusunda çok fazla şey yazmışsınız ekte benim bu gün telefonumu oyun oynamadan dizi izleyerek instagram da takılarak tam şarjla ne kadar süre vakit geçirdiğimi gösteren toplam ekran açık kalma süresi ve son tam şarjın kaç saat önce olduğunu gösteren battery settings te ki ss'im var sizlerde ss alıp atarmısınız cidden sorununuz olup olmadığını birlikte görelim
Konuyla alakasız olabilir veya siz test amaçlı bu kadar kullanmış olabilirsiniz ama telefonunuzun şarjını %10 altına düşürmemekte fayda var. Özellikle batarya ömrü açısından.

onrctn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
İyi formlar herkese, gelen Mart güncellemesi ile şarj performansı ektedir.
Güç tasarruf modu açılmamış, üçüncü parti herhangi bir yazılım kullanılmamıştır ve yine bu formda denk geldiğim bir adımı yapmanızı tavsiye ederim etkili olduğunu düşünmekle birlikte paylaşan arkadaşa teşekkür ediyor konuyu tekrar bulamadığım için linki paylaşamayıp aklımdaki kaldığı kadarıyla alıntı yapmak zorunda kaldığımı belirterek kusuruma bakmamanızı rica ederim.
Bahsettiğim ve yapmanızı tavsiye ettiğim adım şu şekilde;
Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verileri sil > Sadece sistem ayarlarını sıfırla ( Veri kaybı yaşanmayacaksınız sadece sistem ayarları ilk haline dönecektir. ) seçeneğine tıklayıp telefonu yeniden başlatın ve %100 şarj ile bir deneyin.
Tekrardan iyi forumlar.
Screenshot_2021-03-18-22-02-54-83.jpg

Screenshot_2021-03-18-22-03-29-46.jpg
Screenshot_2021-03-18-22-03-32-57.jpg
Screenshot_2021-03-18-22-03-14-49.jpg
Screenshot_2021-03-18-22-12-33-22.jpg

Son düzenleme:

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Arkadaşlar şarj konusunda çok fazla şey yazmışsınız ekte benim bu gün telefonumu oyun oynamadan dizi izleyerek instagram da takılarak tam şarjla ne kadar süre vakit geçirdiğimi gösteren toplam ekran açık kalma süresi ve son tam şarjın kaç saat önce olduğunu gösteren battery settings te ki ss'im var sizlerde ss alıp atarmısınız cidden sorununuz olup olmadığını birlikte görelim
Bu gayet normal olabililir zamanla orada yazilan sureler yanlis yazilabilir gayet normal