GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ

alaska196

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
son mart ayı güncellemesinden sonra cihazım biraz hantallaştı? her seferinde bu güncellemeler cihazları hantallaştırıyor, guncelleme ayağına ne iş bu? cihazım OPPO RENO 2Z

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
son mart ayı güncellemesinden sonra cihazım biraz hantallaştı? her seferinde bu güncellemeler cihazları hantallaştırıyor, guncelleme ayağına ne iş bu? cihazım OPPO RENO 2Z
Merhabalar mesela nasıl bir hantallaşma nette mi yoks telefonda mı sıkıntı acaba.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
uygulama simgelerine dokununca gecikmeleri hissediyom, ama dogru androidin doğasinda var bu, özellik yenilik diye habire yük bindiriyorlar
İsterseniz şunu yapınız önbelleği silinmesi açısından en azından bir rahatlama olur.

Güç ve ses yükseltme tusuna 30 saniye basarak yeniden baslatalim bu cihazinizin zararli önbeleklerini silecektir.

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende aynı cihazı kullanıyorum benim öyle bir sorunum yok, nette mi sıkıntı yaşıyorsunuz acaba?
Hayır alalı cihazı 1 yıl oldu yeni ama yavaşladıgını aktif vi kullanıcı olarak anlıyorum video ve kamera sağolsun pastel boya gibi İostan sözde android iyi diye geçtimde iphone 7 bundan kat kat iyi onun tek sorunu şarj bunun tek iyi yanı şarj maalesefki

alaska196

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İsterseniz şunu yapınız önbelleği silinmesi açısından en azından bir rahatlama olur.

Güç ve ses yükseltme tusuna 30 saniye basarak yeniden baslatalim bu cihazinizin zararli önbeleklerini silecektir.
rootlu olmadigi icin sadece acilis uygulamalari icin gecerli bu, çozum değil, kapitalis senaryolar bunlar, 8 yildir android cihazlar kullaniyom hep ayni bu işler. aslinda otomatik guncellemeyi kapatmayi unutmustum kendi kendine indiriyor,kullanmadigim uygulamalatida sildim ve bazilarinin arkaplan senlronizasyonlarini durdururum her cihazda. google uygulamalarinin pisligidir hep, ona gore guncelleme veriyorlar ve ereksiz yuk biniyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
rootlu olmadigi icin sadece acilis uygulamalari icin gecerli bu, çozum değil, kapitalis senaryolar bunlar, 8 yildir android cihazlar kullaniyom hep ayni bu işler. aslinda otomatik guncellemeyi kapatmayi unutmustum kendi kendine indiriyor,kullanmadigim uygulamalatida sildim ve bazilarinin arkaplan senlronizasyonlarini durdururum her cihazda. google uygulamalarinin pisligidir hep, ona gore guncelleme veriyorlar ve ereksiz yuk biniyor
Tamam siz bilirsiniz.

"aslinda otomatik guncellemeyi kapatmayi unutmustum kendi kendine indiriyor,kullanmadigim uygulamalatida sildim ve bazilarinin arkaplan senlronizasyonlarini durdururum her cihazda."
Bunları yapmanıza rağmen hala yavaş mı telefonunuz.