Hangi Mobil Operatörü Kullanıyorsunuz?

Hangi Mobil Operatörü Kullanıyorsunuz?

• Turkcell

• Vodafone

• Turk Telekom

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
images (6).jpeg

Merhaba arkadaşlar anketimize katılırsanız sevinirim. Hangi Operatörü kullanıyorsunuz? Diğer seçeneğini seçenler yorum ile hangisi olduğunu belirtirse sevinirim. İsteyen nedenini de yorumda yazabilir :) Yeni tartışma konumuz olsun buda...

Ben şuan Vodafone kullanıyorum ama pek memnun değilim açıkçası özellikle şu çark çevirme muhabbetinin verdiği saçma hediyelerden:D Turkcell e geçmeyi düşünüyorum.​

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu elime aldığım ilk yıldan beri turkcell, sadece 1 ay vodafone'a geçtim o kadar yavaştı ki, 1 ay bile duramadım tekrardan turkcelle geçtim :D turkcellin hızını tadınca, hepsi yavaş kalıyor

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
3 tane operatörü de denedim, en iyi hız ve çekim gücü bana Türk Telekom'da. Bunların dışında kazıklanmıyorum diğer operatörlerde ki gibi en azından daha ucuz :D

W

wittroc

Guest
Sadece Vodafone kullandım. Bence en hızlı ve en iyi çeken Turkcell, en uygun ise Türk Telekom. Vodafone tamamen pişmanlıktır.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
İlk telefonumdan itibaren Turkcell kullanmaktaydım. Kullandığım hat babaannemin üzerineydi ve şu an yaklaşık 18-19 senelik olması gerekiyor. İnternet, vb. gibi paketlere ihtiyacım olmadığından kendi telefonumda BİMcell kullanıyorum, ama Turkcell hattı her yere tanıtımda olduğundan onu da kullanmaya devam ediyorum.​

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.