Tartışma Hangi mobil oyunları oynuyorsunuz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Dragon rajada tek kaldık gerçi siz başlasanız bile tek kalıcam ama :)
Levelim 80 olucak Siz başlasaranız maksimum ilk seferde 52 .. 70 seviye kadar geliceksniz sonra günlük xp limiti var oyun bu konuda adaletli hç olmazsa :)
Not 60 dan sonra biraz zorlaşıyor level atlamak :)

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
8 ball pool (bilardo) oynuyorum ben de yaklaşık 1 senedir. Vakit bulamıyorum başka oyuna ama şu dragon raja ilgimi çekti.

Aslında.futnol oyunlarının hastasıyım, 98 senesinden beri bilgisayarda sadece FIFA pes oynardim. Ama FIFA 14den bu yana laptobim kaldirmiyor. Geçenlerde 14u tekrar kurdum başladım yine mobilde de pek sarmadı futbol

W

wittroc

Guest
8 ball pool (bilardo) oynuyorum ben de yaklaşık 1 senedir. Vakit bulamıyorum başka oyuna ama şu dragon raja ilgimi çekti.

Aslında.futnol oyunlarının hastasıyım, 98 senesinden beri bilgisayarda sadece FIFA pes oynardim. Ama FIFA 14den bu yana laptobim kaldirmiyor. Geçenlerde 14u tekrar kurdum başladım yine mobilde de pek sarmadı futbol
Her zaman PES, FIFA, NBA gibi oyunlar pc'de daha zevkli oluyor.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer

Sevindim yardımcı olmaya çalışacağım :) Not oyunun boyutu 6 gb a yakın :)
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar oyuna ilgi olursa bölüm bile açabiliriz aslında sanırsam yok türkiye için :)

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Arkadaşlarla arada Brawl Stars oynardık onun haricinde mobil oyun sıfır, hatta yüklü bile değil cihazlarımda şu anda. Sanırım arada çerezlik Plague Inc. oynamak için duruyor. Ben PC'den oyun oynama taraftarıyım :)

W

wittroc

Guest
Arkadaşlarla arada Brawl Stars oynardık onun haricinde mobil oyun sıfır, hatta yüklü bile değil cihazlarımda şu anda. Sanırım arada çerezlik Plague Inc. oynamak için duruyor. Ben PC'den oyun oynama taraftarıyım :)
PC'den de söyleyebilirsiniz hocam
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada Brawl Stars demişken, bir ay öncesine kadar aktif oynuyordum ama 13k kupada bıraktım. :( Şimdi ara ara hileli serverda oynuyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Şu sıralar PC'de Valorant oynuyorum, daha çok fps oyunlarında iyi olduğumu söyleyebilirim. CS:GO, ilk çıktığı zamanlar PUBG falan oynardım. Arada işte keyfine oynadığım birçok oyun var say say bitmez.

Eğer dünya nasıl yönetiliyor, ekonomi-politika nasıl oluyor merak falan ediyorsanız Power & Revolutions 2019 Edition öneririm.