Tartışma Hangi mobil oyunları oynuyorsunuz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
bu gece yüklerim yarın vaktim olursa biraz denerim çok konuşuldu bu oyun baya merak ediyorum
Bazıları otomatik oyun diyor bazı görevlerde otomatik ama %75 i manuel oyunun zindan görevleri olsn günlük görevler otomatik sadece.
İki hesabta oynuyorum level 87 lik hesabı bırakıp sıfırdan başladım Server41 level79 um bu gece 80 olurum rankım ilk 30 larda gelirseniz beklerim parasız emekle oynanabilcek çok güzel oyun. :)

Berkay Gedik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bazıları otomatik oyun diyor bazı görevlerde otomatik ama %75 i manuel oyunun zindan görevleri olsn günlük görevler otomatik sadece.
İki hesabta oynuyorum level 87 lik hesabı bırakıp sıfırdan başladım Server41 level79 um bu gece 80 olurum rankım ilk 30 larda gelirseniz beklerim parasız emekle oynanabilcek çok güzel oyun. :)
şuan 41 levelim oyun çok güzelmiş ek play store da 3.3gb ek indirmeler ile 6.16gb oluyor ama değer

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Şu anlık telefonumda üç adet oyun yüklü. Bunlardan ilki "Lichess", ikincisi "Sudoku" ve üçüncüsü de "Solitaire".​

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
fosil bir challenger olarak wild rift i büyük bir sabırla bekliyorum. aslında kısmen benzer de olsa bir dönem mobile legends de oynadım.

pubg de çok hile olduğundan dolayı cod mobile a geçiş yaptım aslında oyun motoru pubg ye göre çok daha gelişmiş.

buarada konu içerisinde dragon raja yı çok duydum indiriyorum şuan , deneyeceğim.

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Uzun zamandır mobilde oyun oynamadım, yüklü olarak sadece 101var, ona da bayadır girmedim. Uni derslerinden vakit buldukça steamdeyiz ama o ayrı