• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Tartışma Hangi siteden alışveriş yapıyorsunuz?

Hangisini tercih ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    10

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Bu zamana kadar alışverişlerimin çoğunu n11'den yapıyorum hep ilk tercihim n11 oluyor. Nedeni ise, site bana daha samimi geliyor niyeyse :)

Sizler çoğunlukla nerelerden alışveriş yapıyorsunuz?

Reklam

kaanguvenal

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Eskiden hep N11'den yapardım fiyatları diğer sitelere göre bi miktar daha uygun oluyor genelde. Ama son zamanlarda genelde Hepsiburada ve Trendyol'u kullanıyorum :) Gittigidiyor ise hiç yakın gelmiyor bana ya, güvenlikli olmasına rağmen hala sağlam hissetmiyorum :D

Elif

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Vatan bilgisayar. Telefonumu oradan aldım. Peşin fiyatına taksit imkanları var,.

Son düzenleme:

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Eskiden hep N11'den yapardım fiyatları diğer sitelere göre bi miktar daha uygun oluyor genelde. Ama son zamanlarda genelde Hepsiburada ve Trendyol'u kullanıyorum :) Gittigidiyor ise hiç yakın gelmiyor bana ya, güvenlikli olmasına rağmen hala sağlam hissetmiyorum :D

Bana da hepsiburada hiç güvenli gelmiyor nedenini hiç anlamış değilim :D

kaanguvenal

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Bana da hepsiburada hiç güvenli gelmiyor nedenini hiç anlamış değilim :D
Nedense en güvendiğim o ya, adı bile güzel ne arasam var :D Üstüne satıcı kısmında Hepsiburada yazısını gördüm mü direk alasım geliyor :D Canım Reno 2Z telefonumu da ordan almıştım :) N11 benim için şu zamanlarda böyle kılıf, ekran koruyucu gibi şeyler için var gibi :D

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Nedense en güvendiğim o ya, adı bile güzel ne arasam var :D Üstüne satıcı kısmında Hepsiburada yazısını gördüm mü direk alasım geliyor :D Canım Reno 2Z telefonumu da ordan almıştım :) N11 benim için şu zamanlarda böyle kılıf, ekran koruyucu gibi şeyler için var gibi :D

Çoğu arkadaşım bana da oradan telefon al dediler satıcısı hepsiburada olandan. inceledim 300 tl fark vardı o zaman arada güvenemedim elektronik cihaz oradan almaya 300 tl fazla verip gözümle görerek aldım :D

Patiayak

Forum Tutsağı
Asistan
Cihaz
A5 2020
Trendyol haricinde diğer üç şıkta yer alan alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. Alacağım şey hangisinde ucuz ise oraya yönleniyorum, başka bir özel sebebim olmuyor siteler arasında seçim yaparken.​

kaanguvenal

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Çoğu arkadaşım bana da oradan telefon al dediler satıcısı hepsiburada olandan. inceledim 300 tl fark vardı o zaman arada güvenemedim elektronik cihaz oradan almaya 300 tl fazla verip gözümle görerek aldım :D
Sağlam olsun 300 fazla olsun yani :D Bende hep Teknosa'ya falan giderim incelerim, alıp çıkasım da gelir de kıyamıyorum az da değil fiyat farkı :D