Tartışma Hangi siteden alışveriş yapıyorsunuz?

Hangisini tercih ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    10

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Google aramalarında hiç karşıma çıkmadı desem... :p Genelde 1-2 sayfadan sonra fiyat araştırmasını bırakıyorum, hiç de denk gelmedim açıkçası.​

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Vatan gerçekten benden uzak, nereye yakın olur ise olsun tercihimdir. o_O

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Google aramalarında hiç karşıma çıkmadı desem... :p Genelde 1-2 sayfadan sonra fiyat araştırmasını bırakıyorum, hiç de denk gelmedim açıkçası.​

trendyol pahalı satıyor ya...
Mesajlar birleştirildi:

Sağlam olsun 300 fazla olsun yani :D Bende hep Teknosa'ya falan giderim incelerim, alıp çıkasım da gelir de kıyamıyorum az da değil fiyat farkı :D

garanticiyim ben :D gözümle görmeden alamam öyle pahalı şeyleri...

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
O kadar kötü mü gerçekten, çok şükür bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar ama, korktum şimdi:rolleyes:

Tabii ki kötü değil, maalesef insanın başına böyle bir şey gelince bir adım geride duruyor :) Hayatımda ilk defa oradan alışveriş yaptım ve sonuç kötü olduğu için, oradan zorunlu olmadıkça alışveriş yapmam. Çok zor durumda kalmam lazım :D

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@Elif - Türlü türlü sıkıntıları üst üste yaşayınca, gerçekten uzak olsun istiyor insan. Ben şahsen bir sıkıntı yaşamadım ama arkadaşlarım ve ailemden insanlar çokça sıkıntı yaşadılar ve çözüm arama süreçlerinde yanlarında bulunduğumdan dolayı, ne tür zorluklar çektiklerine birebir şahit oldum diyebilirim. Özellikle bilgisayar parçaları konusunda uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.​

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Aklımın bir köşesinde dursun bu dedikleriniz, en azından bilgi edinmek güzel bişey:). Teşekkürler.

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gitti gidiyor antipatik, geriye bir tek n11 kalıyor, satıcıyla iletisime gecebildigim için :)