Yardım Instagram sürekli aynı kişileri yükleme sorunu

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba,
ColorOS 6'dan beri çoğu telefonda da yaşanan aynı kişileri yükleme sorunu benim telefonumda devam ediyor.
Kısaca açıklamam gerekirse, Instagram hesabından takip ettiğiniz kişilere gelin rastgele bir kişiye tıklayın. Sonra geri dönün ve takip ettiğiniz kişilere bakmaya devam edin. Aşağı kaydırdıkça yeni kişiler yüklenmesi gerekirken listenin sonuna en üstteki kişilerin aynılarını yüklemeye başlıyor.
Bu sorunu yaşayan başka biri var mı ya da daha önemlisi bu soruna herhangi bir çözüm önerisi olan varsa çok sevinirim.
Çok teşekkür ederim.

W

wittroc

Guest
Bu bir sorun değil. Takip ettiğiniz kişiler bitince listeyi tekrardan başa sarıyor. Eğer kişiler bitmeden başa dönüyorsa sorun olabilir.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu telefon ile ilgili bir sorun değil yapmanız gereken yavaş aşağı kaydırmak ve en aşağıda çıkan "+" işaretine hızlıca tıklamak.
Ben böyle aşıyorum geri dönüşünüze göre konuyu kilitleyelim.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Takip ettiği kişi sayısına göre değişiyor. 900 kişi takip eden birinde ne kadar yavaş vs. kaydırırsanız kaydırın yine başa sarıyor. Bu uzun zamandır olan bir şey.

Upvote 0

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
@yiitgven7x arkadaşın da dediği gibi yüksek sayılarda takip ve takipçi olan hesaplarda ne kadar yavaş kaydırıp tuşa hızlı bassam da yeniden başa sarıyor. Ama bu durum sadece birinin profiline bakıp, tekrar takip edilenler sayfasına geri döndüğümde yaşanıyor. Sanırım Instagram Android'i biraz üvey evlat olarak görüyor düzeltmek için çaba göstermiyor diye düşünüyorum.

Upvote 0