Yardım Kalibrasyon

tolgab

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Oppo a9 2020 cihazımda kalibrasyon ayarlar menüsünü bulamıyorum ekranda kalibrasyon sorunu var bu konuda destek olabilirmisiniz

tolgab

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Nasıl bir sorunla karşılaştınız acaba paylaşabilir misiniz nedir ekrandaki sorun?
Ekranda belli ugulamalarda ve oyunlarda kendi kendine kayma oluyor ana menü ekranında hiç bir sıkıntı yok ama jiroskop içeren veya sensör içeren oyunlarda kendi kendine kayma var
Mesajlar birleştirildi:

Nasıl bir sorunla karşılaştınız acaba paylaşabilir misiniz nedir ekrandaki sorun?
Daha önce bir kodla kalibrasyon ayarlarıne girerek sorubu çözmüstüm günceleme gelince tekrar aynı sorunla karşılaştım ama şuan o kodu hatırlamadığım için sorunu çözemiyorum o kadla sensör ve jiroskop ayarlarına ulaşmıştım ama şuan hatırlamad8gim icin sorunu çözemiyorum ve bu cok can sıkıcı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ekranda belli ugulamalarda ve oyunlarda kendi kendine kayma oluyor ana menü ekranında hiç bir sıkıntı yok ama jiroskop içeren veya sensör içeren oyunlarda kendi kendine kayma var
Ayarlar>Telefon Hakkında> Derleme numarasının üzerine 7 kez tıkladığınızda hızlı bir şekilde "Artık bir geliştiricisiniz" uyarısı gelecektir.
Buradan gerekli ayarları yapabilirsiniz ama dikkat etmelisiniz yapılan hatalı bir ayar sizi zor duruma sokabilir.
Hiç sistem ayarlarını sıfırladınız mı?

Upvote 0

tolgab

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Ayarlar>Telefon Hakkında> Derleme numarasının üzerine 7 kez tıkladığınızda hızlı bir şekilde "Artık bir geliştiricisiniz" uyarısı gelecektir.
Buradan gerekli ayarları yapabilirsiniz ama dikkat etmelisiniz yapılan hatalı bir ayar sizi zor duruma sokabilir.
Hiç sistem ayarlarını sıfırladınız mı?
Sıfırlamadim

Upvote 0