Yardım Kapalı Ekran Saati ve tarayıcının kasma sorunu

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar,
ColorOS 7'ye geçtiğimden beri tarayıcıda sayfayı aşağı kaydırırken kasmalar yaşıyorum. Tarayıcı olarak Opera kullanmaktayim. Aynı sorunu yaşayan var mı? Herhangi bir çözümü var mıdır veya tarayıcıdan kaynaklanan bir sorun mudur? Daha önce de Opera kullanmaktaydim ve herhangi bir kasma sorunuyla karşılaşmamıştım.
Ayrıca bir de kapalı ekran saatinin sürekli fotoğrafta gösterdiğim konumda kalmasını istiyorum ama ColorOS 6'da da olduğu gibi saat sırasıyla yukarı orta ve alt konuma belirli süreler geçtiğinde kendiliğinden hareket ediyor. İstediğim konuma sabitleme ve oradan hareket etmemesini sağlayabilir miyim? Bir de saat ve tarihin arasında çok büyük boşluk kalıyor yatay saat biçiminde bunu yeniden konumlandırmanın bir yolu var mıdır?
Çok teşekkür ederim.
Screenshot_2020-07-06-18-41-54-35.jpg

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım hocam, belki ilerleyen güncellemeler ile giderilir. Yazılımsal bir şey olduğunu öğrenmiş olduk en azından :) Ekran saati sizde de dediğim gibi hareket ediyor mu? Yoksa sabit mi duruyor?

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Chrome da veya Instagram da çok yaşıyorum bu kasmayı. Güncellemeler geldikçe düzeleceğine inanıyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben crhome da yaşadım kasma , operada gayet rahatım

Upvote 0

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet, bende de hareket ediyor. Ben güncelleme sonrası bayağı bir kurcaladım ama sabitleme gibi bir özellik göremedim.
Anladım hocam çok teşekkür ederim.
Chrome da veya Instagram da çok yaşıyorum bu kasmayı. Güncellemeler geldikçe düzeleceğine inanıyorum
Opera kullanıyorum onda yaşıyorum kasma sorunu ama Instagram'da yaşamadım. Firefox'u deneyeceğim bir de bakalım.

NOT: Az önce Firefox'u indirip bir kaç sayfada gezindim, herhangi bir kasma yaşamadım. Sanırım kişiden kişiye fark ediyor kasma olayı.

Upvote 0