Yardım Kasma

emreeee17

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo a74 bugün durudk aşırı şekilde kasmaya başladı sorun nedir az çok tahmin edebilen var mı yada böyle sorun yaşayan var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bak dostum halen uzatıyorsun yaşın ufak felan yazdigin şeye dikkat et sen yazamayrak.uzatma lütfen dünden soyledim.olum.molum konuşma konu burda kapandı
Mesajlar birleştirildi:
Gereken yapıldı biraz uzaklaşması iyi olacak atkadaşın döndüğünde yine bakarız duruma

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo a74 bugün durudk aşırı şekilde kasmaya başladı sorun nedir az çok tahmin edebilen var mı yada böyle sorun yaşayan var mı?
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Denermisiniz lütfen

Upvote 0

emreeee17

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Elif hanim. 35 yaşında bı insanim.oppo telefon uzun zamandır kullanıyorum ve telefon konusunda biraz da olsa bilgim var ben konu acitigm yorum elbette yapabilir ama yazidigi seyler hoş değildi elimden geldikce alttan aldım şahsım adına sizden forumdan özür dilerim teşekkür ederim bilginiz için iyi aksmalar iyi çalışmalar

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanim. 35 yaşında bı insanim.oppo telefon uzun zamandır kullanıyorum ve telefon konusunda biraz da olsa bilgim var ben konu acitigm yorum elbette yapabilir ama yazidigi seyler hoş değildi elimden geldikce alttan aldım şahsım adına sizden forumdan özür dilerim teşekkür ederim bilginiz için iyi aksmalar iyi çalışmalar
Evet hoş şeyler yaşamadınız haklısınız ama kimseyi kısıtlayamayız yeter ki konu ile ilgili yazmış olsaydı.
Tüm olaylar takip ediliyor emin olabilirsiniz o bakımdan gereken yapılıyor.
Rica ederim umarım sorununuz çözüme kavuşur.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkür ederim ilginize @Elif hanım nedense bu oppo ön nickli üyeler her konuya yetişiyorlar anlamadan bi de hazır cevaplarla sorunu olan üyelerin sabrını zorluyorlar birisi sınırsız banlandı sanırsam epeydir görünmüyor forumda @emreeee17
forumdaş bayağı bi sabırlıymışsın tebrik ederim hakeden hakettiğini alır forumda (yönetime teşekkür ediyorum) herkese iyi forumlar dilerim. Bu arada bu ban yiyen üyelerle önceki bir konuda münakaşa yaşamıştım konuyla nerden alaka çıkardılarsa benim yaşımı merak ediyorlardı 1983 lüyüm.

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim ilginize @Elif hanım nedense bu oppo ön nickli üyeler her konuya yetişiyorlar anlamadan bi de hazır cevaplarla sorunu olan üyelerin sabrını zorluyorlar birisi sınırsız banlandı sanırsam epeydir görünmüyor forumda @emreeee17
forumdaş bayağı bi sabırlıymışsın tebrik ederim hakeden hakettiğini alır forumda (yönetime teşekkür ediyorum) herkese iyi forumlar dilerim. Bu arada bu ban yiyen üyeler benim yaşımı merak ediyorlardı 1983 lüyüm.
Rica ederim, kullanıcılarımız yaptıkları eylemler doğrultusunda sürekli yada süreli ban alabiliyorlar .

Upvote 0