Yardım Kenar aydınlatma çalışmıyor

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bilindiği üzere Reno 4 L yeni güncellemede kenar aydınlatma özelliği kazandı. Lakin bu özeliği açtığım halde herhangi bir bildirimde veya aramada kenar aydınlatma çalışmıyor. Var mı bir sebebi aydınlatır mısınız beni?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bilindiği üzere Reno 4 L yeni güncellemede kenar aydınlatma özelliği kazandı. Lakin bu özeliği açtığım halde herhangi bir bildirimde veya aramada kenar aydınlatma çalışmıyor. Var mı bir sebebi aydınlatır mısınız beni?
Bunun için müşteri hizmetleri aradım ,geri dönüş yapacaklarını ilettiler isterseniz sizde arayabilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Telefonu fabrika ayarına döndürün.
Sizde çalışıyor mu?
Ozaman hard reset ten önce nasıl açmaayı gerektiği sırasıyla yazınız olmazsa hard resete başvursun

Son düzenleme:
Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Bunun için müşteri hizmetleri aradım ,geri dönüş yapacaklarını ilettiler isterseniz sizde arayabilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Sizde çalışıyor mu?
Çalışıyor elbette, şarj yediği için tercih etmiyorum. Fabrika ayarlarına döndürmek yeterli olmaz ise hard reset atın.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Sizde çalışıyor mu?
Ozaman hard reset ten önce nasıl açmaayı gerektiği sırasıyla yazınız olmazsa hard resete başvursun
Ayarlar>Kişileştirmeller>Kenar aydınlatma>Gelen aramalar ve Ekran kapalı iken alınan bildirimlerin ikisinide ayarlayın. Zevkinize göre istediğiniz rengi seçin, Aşağıya gelip tüm aramalar seçeneğini seçin ve geri ayarlar menüsüne gelin. O ekrandan direk ana sayfaya geçiş yapmayın aksi takdirde ayarlar default hale gelicektir.

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çalışıyor elbette, şarj yediği için tercih etmiyorum. Fabrika ayarlarına döndürmek yeterli olmaz ise hard reset atın.
Mesajlar birleştirildi:

Ayarlar>Kişileştirmeller>Kenar aydınlatma>Gelen aramalar ve Ekran kapalı iken alınan bildirimlerin ikisinide ayarlayın. Zevkinize göre istediğiniz rengi seçin, Aşağıya gelip tüm aramalar seçeneğini seçin ve geri ayarlar menüsüne gelin. O ekrandan direk ana sayfaya geçiş yapmayın aksi takdirde ayarlar default hale gelicektir.
Bu sizin işinizi görmezse hard reset atarsınız, bir bilgisayar yardımıyla yedek alınız tüm bilgileniz silinecek resim uygulamalarınız vs.

Upvote 0

Tıfılfare

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Bildirimlerde rengarenk aydınlatmadan bahsediyorsun galiba ben de onu yaptığımda çalılmıyordu ama sürekli açık ekran ayarını açınca bildirimlerde kebar aydınlatma çalıştı ama sürekli açık ekra ı sevmediğim için bu ayarı kullanmıyorum bir dene istersen bunu

Upvote 0

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo Reno 4 lite görüntülenecek kişilerde herşey var whatsap telegram Gmail telefon ama sim Kart yok sim kart seçimi yapamıyorum gizokmuyor tüm telefonlarda var bir oppo da mı yok sim kart rehberini nasıl sececem bilgisi olan olan varmi rehberinde telefon hafızası tek secebiliyorum sim kart secemiyorum

Upvote 0