Koronavirüs günleri

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Malumunuz salgınla mücadele ediyoruz. Tedbir olarak neler yapıyorsunuz? Evde kalıyorsunuz(dışarıda olanlar forumdan banlanır :D) evde neler yapıyorsunuz?

Geçirdiğimiz zor dönem hakkında düşünceleriniz neler?

Şahsen ben birçok şeyle uğraştığım için evde olmak pek de koymuyor bana. Arada oyun oynayıp falan da vakit geçiriyorum.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
14 Marttan beri evdeyim ve okumaya zaman bulamadığım şuan elimde olan 6.kitabıma başlıyorum :) klasik belki bunlar ama, kitap okumak çok iyi vakit geçirmeye sebep oluyor.
E tabii Netflix den dizi film izleyerek geçiyorum vaktimi. :D

W

wittroc

Guest
12 Mart'tan beri eve hapsoldum ve yaptığım tek şey ders çalışıp dizi izlemek. Bir de bu güzelim foruma girmek.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bende dizi falan kalmadı artık. Yeni şeylere yelken açmaya çalışıyorum. Tedbir amaçlı şehirlerarası kısıtlama kararı alınmadan önce Ankara'dan memlekete dönmüştüm. Burada 1960-70lerden kalma kitaplar var çoğu tarih kitabı artık onlara yönelmeye başladım.

Herkese önerebileceklerim ise BTK Akademi'den yazılım dersleri alabilirsiniz, geleceğiniz için mutlaka katkısı olacaktır(Bir bilgisayar mühendisi olarak söylüyorum). Kitap okumak, dizi izlemek, ders çalışmak dışında varsa mahallenizde sokak hayvanları, onları besleyin, sevin. Yaklaşık 15 tane kediye bakıyorum şu anda mesela :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Anime , dizi ve medcezir izliyorum teefonda oyun oynuyorum pazarteside işe başlıyorum ve tatil biter ..:)

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
6 yaşındaki kızımın online ve offline derslerine yardımcı oluyorum ☺ 1 haftalık reno 2z nin altını üstüne getiriyorum. Onun dışında bol bol film.

Edit: İmla

burkan11

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Java ile zoom benzeri bi program yazmaya çalışıyorum. Cisco çalışıyorum

• Beğen
Tepkiler: asK