Mail sorunu

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Merhabalar herkese gmail düzgün çalışmıyor uygulamaya girmeden bildirim düşmüyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
söylediğinize katılmakla birlikte tr için sanki hep bir şeyler eksik olduğunu düşünüyorum. keza emui , touchwiz arayüzüne sahip cihazlar da kullandım gerek android sürümü gerek tema seçeneği ve yaşadığım bir diğer problem olan en basiti mail gibi bu kadar geri bir marka göremedim.

Upvote 0

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bahsettiğiniz sorunu ben de aynı şekilde yaşıyordum. Yukarıda bahsettiğim şekilde çözüldü. Özel gelen kutusu etiketleri oluşturduysanız onların da ayarına etiket bildirimlerini yönet ayarından ayrıca yapmanız gerekiyor.
kişisel mailim denildiği gibi " tümü " seçili ama dediğiniz gibi otomatik düşmüyor.

exchange de ise anlık düşüyor ve ekte ki kısım kişisel mail de yok.

Ekli dosyayı görüntüle 1664
Bahsettiğiniz sorunu ben de aynı şekilde yaşıyordum. Yukarıda bahsettiğim şekilde çözüldü. Özel gelen kutusu etiketleri oluşturduysanız onların da ayarına Etiketleri Yönetin ayarından ayrıca yapmanız gerekiyor. Yok oluşturmadıysanız etiket yönetimi içinde birincil ayarı içerisine girip, ileti senkronizasyonu tümü Etiket bildirimleri tikli, her iletiyi bildir tikli olmalı. Bu şekilde ayarını yaptığımda hiç sorunsuz tüm gelen kutusu bildirimleri notification center'a düşüyor

Upvote 0