TEMA Miui 13 Oppo Tema & 6 Şarj Animasyonu

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Zıp olarak indi nasıl kuracağız bunu yardımcı olursanız sevinirim

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Zıp olarak indi nasıl kuracağız bunu yardımcı olursanız sevinirim
İndirdiğimiz tema dosyanın üzerine basılı tutarak yeniden adlandır diyip. zip uzantısı siliyoruz .theme
Şeklinde yapıyoruz. Bu konuyu inceleyip temayı uygulayabilirsiniz.

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Öncelikle konuyu açan arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ancak telefonun kendi orijinal teması varken kurulduktan sonra telefonu kasımkasım kasan bu tür uygulamaları bence telefonunuza yüklemeyin, işinizi ikon paketi ve duvar kağıdı ile halletmeye çalışın, nacizane fikrim bu sakın yanlış anlaşılmasın...

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Öncelikle konuyu açan arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ancak telefonun kendi orijinal teması varken kurulduktan sonra telefonun kasımkasım kasan bu tür uygulamaları bence telefonunuza yüklemeyin, işinizi ikon paketi ve duvar kağıdı ile halletmeye çalışın, nacizane fikrim bu sakın yanlış anlaşılmasın...
Yorumunuz için teşekkürler @teomanonal aşağıda ki konumda tema mağazasında yüklü temaları kurulum icon durumları hakkında bilgi verdim.

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Öncelikle konuyu açan arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ancak telefonun kendi orijinal teması varken kurulduktan sonra telefonu kasımkasım kasan bu tür uygulamaları bence telefonunuza yüklemeyin, işinizi ikon paketi ve duvar kağıdı ile halletmeye çalışın, nacizane fikrim bu sakın yanlış anlaşılmasın...
Ben dün kurdum telefon kendine geldi ve daha guzel oldu .