Tartışma Önerileriniz ve Şikayetleriniz.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
@melikosmanfb - Söylediğim gibi sunucu durumu göz önüne alınarak düşünülebilir, çok da elzem değil açıkçası.
Sunucu durumunu bildiğim için söylüyorum yani göz önüne alarak.
Forum içinde küçük bir chat alanı güzel olurdu bence. Hem çözülebilecek küçük sorunlar direkt oradan çözülür ve bir daha konu açılarak konu kirliliği olması önlenir hem de sohbet muhabbet olur diye düşünüyorum.
"Küçük bir chat" alanından kastınız ney tam olarak anlayamadım sohbet için konu dışı bölümünü kullanıyoruz genelde yeni ön-ekler getirmek planlarımız içerisinde "sohbet, tanışma" tarzı geniş bir yelpazede,konu kirliliği olarak düşünmeyin asla yanlış yerlere açılan ve içerikten yoksun konular bizim için konu kirliliği oluşturuyor düzenli olduğu sürece bir sıkıntı yok rahat olabilirsiniz :)

Son düzenleme:

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Forum içinde chat konuşması olursa çoğu insanlar küçük problemleri oradan paylaşır ve başka bir arkadaşımız aynı problemi yaşadığı zaman bu konuda zorluk çekebilir

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Facebook gibi sağ aşağıda küçük bir chat yapsak emin olun daha çok kirlilik olur. Hem bir de bu sefer onun için Gizlilik Politikası düzenle, KVKK'ya uygun hale getir, şifreleyip sakla derken iş büyür. Forumumuz zaten çok kaliteli bir yazılım alt yapısı kullanıyor, anlık mesajlaşır gibi konulara cevap geldiğinde sayfanızı yenilemeden mesajı görebiliyorsunuz.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@melikosmanfb - Pardon, bilmiyordum. :rolleyes: :D
*​
Chat konusunda Sayın @sharK'a katılıyorum. Oldu olası Forum kültürünü bitiren eklentilerden birisiydi. Kargaşa ortamından başka bir sonuca ulaşmayacaktır diye düşünüyorum. Hem chat kısmının getirilmesiyle Forum Kuralları bünyesinde çok ekleme yapılması gerekecektir.​
*​
Yeni Mesaj uyarısı: Sayın @asK gayet yerinde açıklamış.​

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu mesaj birleştirilmesi olayı anladığım kadarıyla flood yapılmaması için. Lakin şöyle bir durum var bir kullanıcıyı alıntılayıp yazı yazdıktan sonra başka bir kullanıcıyı alıntılayıp yazınca biraz karışık oluyor. Belki sadece bana karışık geliyordur, bu durumu da belirtiyim dedim.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu mesaj birleştirilmesi olayı anladığım kadarıyla flood yapılmaması için. Lakin şöyle bir durum var bir kullanıcıyı alıntılayıp yazı yazdıktan sonra başka bir kullanıcıyı alıntılayıp yazınca biraz karışık oluyor. Belki sadece bana karışık geliyordur, bu durumu da belirtiyim dedim.
Bu konu daha öncede tartışıldı.
Hem mesaj kirliliği açısından hem sunucuya gereksiz yük bindirmesi açısından böyle bir sistem var.
Eğer bir günlüğüne açılmış olsa ne kadar işe yarar bir sistem olduğunu fark ederdiniz...

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu konu daha öncede tartışıldı.
Hem mesaj kirliliği açısından hem sunucuya gereksiz yük bindirmesi açısından böyle bir sistem var.
Eğer bir günlüğüne açılmış olsa ne kadar işe yarar bir sistem olduğunu fark ederdiniz...
Eskiden böyle bir sistem yoktu modluk yaparken bende zorlanıyordum gözümden kaçmaması için. Bu sistem sizin için daha iyi tabi hepsini bir yerden görüp müdahale edilip yada edilmeyeceğine karar verebiliyorsunuz. Sizde haklısınız.