Online Dizi ve Film İzleyebileceğiniz Ücretli Ve Ücretsiz Türkçe Yasal Platformlar !

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Son dönemlerde popülaritesi artan online yani çevrimiçi yayıncılık TV ve film sektörüne de yansıdı ve pazar her gün büyüyor. Pazara yeni katılan oyuncular ile birlikte online olarak ücretli ve ücretsiz diziler, filmler izlemek artık daha kolay.
Ben de bugün sizler için ücretli ve ücretsiz online dizi ve film izleyebileceğiniz platformları bir araya getirdim.

Netflix
IMG_20200506_190545.jpg

Netflix, Türkiye'ye giriş yaptığından bu yana oldukça popüler. Yakın zamanda Hakan: Muhafız ve AŞK101 gibi yerli yapımlarla ilgili de aksiyon almaya başlayınca popülerliğini iyice arttırdı. Zengin Dizi ve Film arşivi, orijinal içerikleri ile Netflix tam size göre bir platform olabilir. Aylık ücretleri üyelik esnasında veriliyor.

puhutv
IMG_20200506_190644.jpg

Doğuş Yayın Grubu'na ait olan puhutv son dönemde Şahsiyet dizisiyle fırtınalar estirdi. Daha öncesinde de Fİ dizisi ile gündemdeydi. Ücretsiz bir platform olan puhutv, gelir modelini yayın esnasındaki reklamlardan sağlıyor. Hikayeleri güzel ve ilgi çekici dizi filmler var. Anlaşmalı olarakta bir çok dizi yayın saatinden sonra bu platform da yayınlanıyor.

FOXplay
IMG_20200506_190716.jpg

FOXplay, FOX TV'nin dijital platformu. Platformda FOX dizileri ve sayısı sürekli artan filmler mevcut. Filmler arasında şu anda daha çok Yeşilçam filmleri var. Ücretsiz üye olarak reklamsız izleyebilirsiniz. Daha önce hiç denemediğim bir platform, deneyip deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

BluTV
IMG_20200506_190737.jpg

Doğan Yayın Grubu'na ait olan BluTV yakın zamanda Masum, Yaşamayanlar, Adana Sıfır Bir dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştı. Platform kendisine ait pek çok yapımı da bünyesinde barındırıyor. Orijinal yapımlar mevcut. Son örnek ise Batu Ben. Platform ücretli.

beIN Connect
IMG_20200506_190753.jpg

Digiturk'ün el değiştirmesi ile ismi de değişen platform beIN oldu. beIN Connect de aboneliği bulunan beIN(Digiturk) kullanıcıları için aktif. Dizi ve filmler platformda yayınlanan yapımlar üzerinden geliyor. Aynı zamanda canlı TV izlemek isterseniz, bu noktada da beIN (Digiturk) abonesi olmanızı gerektiriyor. Ücretlidir.

FILMBOX Live
IMG_20200506_190808.jpg

Filmbox Live, uluslarası medya kuruluşu SPI International'ın bir girişimi. Film arşivi oldukça geniş, dizi arşivinde ise zengin bir içerik havuzu henüz yok. Platform ücretli ve film izlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Üye olarak platformun kendi kanallarını da online izleyebiliyorsunuz.

Turkcell TV+
IMG_20200506_190822.jpg

Turkcell TV+ hem online hem de internet bağlantısı aracılığıyla TV'den bağlanabileceğiniz bir platform. Aylık ücret dahilinde abone olabiliyorsunuz. İçerikleri gerçekten güzel diyebileceğimiz konumda.

Amazon Prime Video
IMG_20200506_190848.jpg

Orijinal Amazon yapımları ile Netflix'in global pazardaki en ciddi rakiplerinden. Abonelik aylık ücret dahilinde sağlanıyor.

D-Smart Go
IMG_20200506_190907.jpg

D-Smart platformunda yer alan içerikleri online olarak istediğiniz yerde ve zamanda izlemenizi sağlayan D-Smart Go'ya, D-Smart üyeleri erişebiliyor.

MUBI
IMG_20200506_190927.jpg

MUBI, reklamsız ve yüksek kaliteli film izlemek isteyen herkes için oldukça ideal bir platform. Arşivi zengin. Platformu aylık ücret dahilinde abone olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu platformları daha önceden kullanan olumlu ya da olumsuz yorum yaparsa sevinirim. Daha fazla platform var, eksik olanlar var ama bilgi sahibi olmadığım için yazmak istemedim ama şuanlık bunlarla idare edelim. :)

( ONEDIO'DAN Alıntıdır ve düzenleme yapılmıştır.!)

Kaynak: Onedıo.

Son düzenleme:
W

wittroc

Guest
Amazon Prime Video ve Netflix en iyileri bunlar arasında. Listede Disney+ yok ama Disney+ da mükemmel.

W

wittroc

Guest
Anladım hocam peki Netflix kadar orijinal içeriği var mı içerisinde ?
Yok hocam ama eski Disney ve Disney'e bağlı şirketlerin (Marvel) film ve dizileri bulunuyor. Yeni diziler de yolda ama Netflix kadar fazla orijinal içeriğe sahip olmaları için uzun bir zaman geçmesi lazım.

Bu haber 15 Kasım'dan. Birkaç içerik daha eklenmiş olabilir.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Yok hocam ama eski Disney ve Disney'e bağlı şirketlerin (Marvel) film ve dizileri bulunuyor. Yeni diziler de yolda ama Netflix kadar fazla orijinal içeriğe sahip olmaları için uzun bir zaman geçmesi lazım.

Bu haber 15 Kasım'dan. Birkaç içerik daha eklenmiş olabilir.
Anladım hocam. Umarız daha fazla içeriklerini zenginleştirir. Biz kullanıcılar olarak daha fazla içeriklere ulaşırız.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Birde YouTube Originals var Premium alınca beraberinde geliyor.