oppo a seri cihazlara shelf özelliği geliyo

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
evet yanlış duymadınız opponun canli sohbet kısmına sordum ve shelf ozelligi ve bir cok ozellik gelicek dediler ve cihaz performansı artıracaklarını belirttiler suan reno serisine dağıtım başladığını belirtiler haftaya dogru gelicegini belirttiler bence oppo kendine gelmeye başladı gibi siz neler düşünüyorsunuz.
A serisi cihazlara bu özellikler gelmeyecek arkadaşlar maalesef. İmkanı yok çünkü oppo nun kalesi Hindistan'da bile f19 (a74) gibi cihazlarda bu özellikler yok. Shelf uygulaması bile ülkemizle hala uyumlu değil. Kaldı ki hiçbir tr cihazında şuan o özellik yok getireceklerini de sanmıyorum. Getirseler bile a serisi için unutun. Bu bilgi doğruysa belki reno için gelebilir. Umarım yanılırım ama a serisine gelmez.

bernollio

Üyecik
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
A serisi cihazlara bu özellikler gelmeyecek arkadaşlar maalesef. İmkanı yok çünkü oppo nun kalesi Hindistan'da bile f19 (a74) gibi cihazlarda bu özellikler yok. Shelf uygulaması bile ülkemizle hala uyumlu değil. Kaldı ki hiçbir tr cihazında şuan o özellik yok getireceklerini de sanmıyorum. Getirseler bile a serisi için unutun. Bu bilgi doğruysa belki reno için gelebilir. Umarım yanılırım ama a serisine gelmez.
Hocam bana canli sohbetten 13.0 ile gelmeyen ozellikler gelicek dediler bende ne gibi dedim shelf gibi dedi adim sayar dedi yanliş bilgi olmasin oyle dediler ama
Mesajlar birleştirildi:

Suan reno serisine dagitilmaya baslandi a serisine bu hafta icinde gelicek dediler a74 guncelleme gelmis heralde bana gelmedi?

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Hocam bana canli sohbetten 13.0 ile gelmeyen ozellikler gelicek dediler bende ne gibi dedim shelf gibi dedi adim sayar dedi yanliş bilgi olmasin oyle dediler ama
Mesajlar birleştirildi:

Suan reno serisine dagitilmaya baslandi a serisine bu hafta icinde gelicek dediler a74 guncelleme gelmis heralde bana gelmedi?
Haziran güvenlik güncellemelesi geldi bana da o konu hakkında kesin bir bilgi yok dendi.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Mesajlar birleştirildi:

Bende de herhangi bir güncelleme yok. Durum dediğim gibi, umarım gelir.

bernollio

Üyecik
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Diger arkadas f70 guncellemesi almis bakalim bizde aliriz ama benim bildigim guvenlik guncellemesi 100mb en fazla 150olur yanlismi biliyorum
Mesajlar birleştirildi:

Valla herkes a74den pisman ama ben deyilim cunku 4 ram var sd662 var bunlarda ne performans beklersiniz ki seneye garantiye verip coloros 11 dondurup isime bakarim 11 gercekten hizliydi

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Canlı desteğe sordum farklı bir şekilde canlı destek bana a ve reno serisi için shelf özelliği gelmesi lazım dedi bende oppo a74 var bana gelmemesi lazım dedim oda benim için geri dönüş yapıp özelliği otomatik olarak kullanabileceğinizi söyledi bekliyorum acaba ne olucak.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Bekle sen belki gelir :D:D:D
Mesajlar birleştirildi:

Diger arkadas f70 guncellemesi almis bakalim bizde aliriz ama benim bildigim guvenlik guncellemesi 100mb en fazla 150olur yanlismi biliyorum
Mesajlar birleştirildi:

Valla herkes a74den pisman ama ben deyilim cunku 4 ram var sd662 var bunlarda ne performans beklersiniz ki seneye garantiye verip coloros 11 dondurup isime bakarim 11 gercekten hizliydi
Oppo14 dedim yanılmadım :D:D:D