Çözüldü Oppo A5 2020 Chrome seçenek sorunu

Xeleri

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Konu başlıklarınızı içeriğinizi yansıtan kelimeler ile belirleyin, "yardım, acil vb." başlıklar forumda yasaktır, kuralları okuyunuz.
Merhaba,

A52020 Chrome tarayıcıda bu ekranda seçim yaptırmıyor. Herhangi bir ayar değişikliği yaptığımı da hatırlamıyorum. Sebebi ne olabilir yardım edebilecek var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

oppo.jpeg

Son düzenleme:

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Uygulamayı indirip dene. A5 2020 ile ilgili sorun nedir acaba? Ekran görüntüsü iPhone da

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Xeleri

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Uygulamayı indirip dene. A5 2020 ile ilgili sorun nedir acaba? Ekran görüntüsü iPhone da

Uygulama tarayıcıya yönlendiriyor. Orda bu sorun var. Araştırma yaparken forumu fark ettim. Telefon yanımda olmadığı için sorun olan kısmı iphone dan gösterdim.
Mesajlar birleştirildi:

Hocam her şeyi telefondan bilmeyi bırakalım site yüzünden oluyor bazen böyle şeyler sayfayı yenileyip deneyelim.

Diğer android telefonlarda bir sorun yok bu telefonda girerken bu sorun var. bir aydır aynı, yenileme yapsan da aktifleşmiyor seçme kısmı ne yazık ki...
cevabınız için tşkler.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Uygulama tarayıcıya yönlendiriyor. Orda bu sorun var. Araştırma yaparken forumu fark ettim. Telefon yanımda olmadığı için sorun olan kısmı iphone dan gösterdim.
Mesajlar birleştirildi:

Diğer android telefonlarda bir sorun yok bu telefonda girerken bu sorun var. bir aydır aynı, yenileme yapsan da aktifleşmiyor seçme kısmı ne yazık ki...
cevabınız için tşkler.
Chromeu basit moddan çıkarmayı denebilirsiniz.
Geçmişe girip verileri silerek deneyebilirsiniz bu da ciddi anlamda sorunlara yol açıyor.

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Konu başlıklarınızı içeriğinizi yansıtan kelimeler ile belirleyin, "yardım, acil vb." başlıklar forumda yasaktır, kuralları okuyunuz.

Masaüstü görünümünde deneyin, uygulamayı yeniden yükleyin veya telefonu sıfırlayın. Yaşadığınız sorun script hatası, Chrome'dan veya cihazınızın yazılımında stabil olmayan durumdan kaynaklanıyor.

Upvote 0

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Telefonla alakası yok site yüzünden bi müddet sonra duzeliyor
Mesajlar birleştirildi:

Neye dayanarak söylediğimi cevapliyim daha önce benimde başıma geldi oppo telefonumda da değildi ya kişisel bi sorun yani e devlet üzerinden olduğu için ya da site

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Mesajlar birleştirildi:

Neye dayanarak söylediğimi cevapliyim daha önce benimde başıma geldi oppo telefonumda da değildi ya kişisel bi sorun yani e devlet üzerinden olduğu için ya da site
Siz de haklısınız, benim de dediğim gibi bu tarz hatalar script hatasıdır. Ya karşı sunucudan kaynaklı(site) ya da sizin tarayıcınızdan kaynaklı.

Upvote 0