OPPO a5 2020 coloros 7.2 geldi

Alibey2662

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme gelen arkadaş ekran resmi atarsa iyi olur başka bir sitede a9 2020 ye Kasım ayı güvenlik güncellemesi geldiği yazıyor ama hiç bir bilgi yok

yiitgven7x

.
Aktif Üye
A5 ve A9 modellerine ColorOS 7.2 gelmedi. Gelen güncelleme güvenlik geliştirmeleri içindir. ColorOS 7.2 daha dış ülkelerde yayınlanmamış olmasına rağmen buraya geleceğini düşünmeyin. Büyük olasılıkla ColorOS 7.1 kullanan cihazlara direkt olarak ColorOS 11 verilecek.

haruni

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Son gelen güncellemeden sonra telefon donmaya başladı. Ekran kaydırma çalışsa da hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum ayarlar dahil.Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor ama bir süre sonra tekrar aynı şey oluyor.Bu konuda bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Son gelen güncellemeden sonra telefon donmaya başladı. Ekran kaydırma çalışsa da hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum ayarlar dahil.Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor ama bir süre sonra tekrar aynı şey oluyor.Bu konuda bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
bende bilmiyorum bi sıfırla telefonu yedek alıpta

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaslar gece gelen güncelleme ile telefon hizlandı, ekran süresinde ciddi uzama fark ettim. Kendi kendine kapanma sorunu halledilmiş ve telefonun bellek kullanımı azalmiş.
Hala gelmedi
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar bana gelmedi 7.1 var bende hala en fazla 1 haftaya gelirmi?
Mesajlar birleştirildi:

Geldimi peki? 7.2
gelmez 7.2

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
A5 ve A9 modellerine ColorOS 7.2 gelmedi. Gelen güncelleme güvenlik geliştirmeleri içindir. ColorOS 7.2 daha dış ülkelerde yayınlanmamış olmasına rağmen buraya geleceğini düşünmeyin. Büyük olasılıkla ColorOS 7.1 kullanan cihazlara direkt olarak ColorOS 11 verilecek.
Neden böyle yazmışlar o zaman sevinmiştim.