Tartışma Oppo A5 2020 Hard Reset

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
İlk mesajınızda belirtmediğiniz için yazma gereksinimi duydum; yoksa herhangi bir başka niyetim yoktu yardım etmek dışında. Bu hâliyle öneriler doğrultusunda maalesef bir işlem yapamazsınız; ancak stock ROM ile flash'lamanız gerekmektedir.​

Casares_

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar kardeşim 2. el bi oppo a5 2020 cph1931 model telefon almış. Ekrana sifre koymuş. Dogal olarak unuttu. Şimdi. Baştan söliyim. Gmaili hatirlamiyor. Xaomi konusunda profesörüm hard brick telefonu bile canlandirdim. Ama bu oppo wipe kisminda şifre istiyor. 1 haftadir denemedigim yol sifre kalmadı. Pc telefonu görmüyor. Usb debugging kapali. Telefonu fastboot moda alamıyorum. Msm download tool şifre istiyor herkes sormuş cevap veren yok. Bu lanet olasi telefona nasil rom atarız. Hic bi sekilde basaramadim. Adb ile denedim yok. Fast adb ile mini adb ile denedim yok. Çözen var mi? Telefonu fastboot moda alsam ok? Ama olmuyor kendi recovery moduna giriyor. Orda da zaten malum sifre ve tıkaniyoruz. Icindekiler gitsin onemli degil. Yuklemedigim driver kalmadi ama yok. Olmuyor. Nasil rom atiliyor bu cihaza arkadaş deneyen biri anlatsin artik girmedigim forum youtube kanali kalmadi. Telefonu sök anakarti sök yap yapan var. Şunu yazılımsal olarak biri anlatabilir mi? Telefonu nasil gördürdünüz pcye. Geliştirici modu kapali ayrica. Usb hata ayiklama acilmadigi icin olmuyor. Evet beyler. Var mi babayigit allah icin yaa???
Mesajlar birleştirildi:

S.a Benim Oppo a5 2020 var şifremi unutuum format atacakken wipe data basıyorum eski şifreyi istiyor onu girmeden nasıl wipe yaparım ?
Çözebildin mi?

Son düzenleme:

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Google hesabı olsa zaten sizi yormazdım oda yok Factory reset girice wipe yapcağım zaman şifremi istiyor :/
find my devicede şifre sıfırlama seçeneği olcaktı
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar kardeşim 2. el bi oppo a5 2020 cph1931 model telefon almış. Ekrana sifre koymuş. Dogal olarak unuttu. Şimdi. Baştan söliyim. Gmaili hatirlamiyor. Xaomi konusunda profesörüm hard brick telefonu bile canlandirdim. Ama bu oppo wipe kisminda şifre istiyor. 1 haftadir denemedigim yol sifre kalmadı. Pc telefonu görmüyor. Usb debugging kapali. Telefonu fastboot moda alamıyorum. Msm download tool şifre istiyor herkes sormuş cevap veren yok. Bu lanet olasi telefona nasil rom atarız. Hic bi sekilde basaramadim. Adb ile denedim yok. Fast adb ile mini adb ile denedim yok. Çözen var mi? Telefonu fastboot moda alsam ok? Ama olmuyor kendi recovery moduna giriyor. Orda da zaten malum sifre ve tıkaniyoruz. Icindekiler gitsin onemli degil. Yuklemedigim driver kalmadi ama yok. Olmuyor. Nasil rom atiliyor bu cihaza arkadaş deneyen biri anlatsin artik girmedigim forum youtube kanali kalmadi. Telefonu sök anakarti sök yap yapan var. Şunu yazılımsal olarak biri anlatabilir mi? Telefonu nasil gördürdünüz pcye. Geliştirici modu kapali ayrica. Usb hata ayiklama acilmadigi icin olmuyor. Evet beyler. Var mi babayigit allah icin yaa???
Mesajlar birleştirildi:

Çözebildin mi?
cihazda sadece dowloand mode var fastboot yok color os 7 ile gitti dowloand mode herhalde sen araştır youtubeden coloros6 dowloand mode diyese ama telefon color os 6 olması lazım

Gizemliyolcu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Telefonun çalınma ihtimaline karşı flaşlamaya bile önlem almış adamlar fatura benzeri birşey aldı ise alan arkadaş servise yollamaktan başka çare yok. Yoksa geçmiş olsun.

cmd01

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bendede aynısı oldu şuan telefon off durumda hiçbir şekilde telf açılmıyor.Hard reset de bile şifre istiyor.Telefonu tamirciye verdim modeli RX17 NEO adam 500 tl istedi tamam dedim yapamadılar, meğerse oppoların genelinde böyle sıkıntı varmış haberiniz osun , garanti süresi dolduktan sonra telefon bir nevi off a geçiyor. Haram olsun sahtekarlar aldığınız paralar, kimsede milleti ayıktırmıyor. okadar program indirdim oc den atmaya calıştım usb bağlantısını secemediğim için(ekran kilitti olduğundan dolayı) yine olmuyor.KISACASI KALDIR ÇÖPE ATIN TELEFONLARI