Çözüldü Oppo a55 bildirimleri gizliye alma

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
TEMA - Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Paylaşımları Burada !! bu konuda mevcut font yükleme konuyu inlerseniz görürsünüz
Oksilado bey ben konu başlığını biliyorum ama attığınız ekran görüntüsü o konu başlığı altında değil malesef. TEMA - Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Paylaşımları Burada !konu başlığında kullandığınız fontu nasıl soracağım. Size fontun adını sordum sadece APK dosyasını atın demedim ki.

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oksilado bey ben konu başlığını biliyorum ama attığınız ekran görüntüsü o konu başlığı altında değil malesef. TEMA - Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Paylaşımları Burada !konu başlığında kullandığınız fontu nasıl soracağım. Size fontun adını sordum sadece APK dosyasını atın demedim ki.
Ercan bey istediniz demedim zaten.. Forumda mevcut bilgisi verildi sadece

Upvote 0

ahmetsa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Sanırsam kilitlemeden sonra ki ekran kapalı iken demek istedi. Kilit ekranı var buradan yapılıyor diye biliyorum @kullanmiyom01

@ahmetsa telefonu yeniden başlatın tekrar deneyin yeni yüklemiş olduğunuz bir uygulama veya virus den kaynaklı olabilir

Görsel oppo reno 5 lite coloros12. 1 den
elif hanım sorun tam olarak ayarlardan girdigimizde ana ekran ve kilitekranını tıkladıgımızda sayfanın açılmaması ve direkt ön yani anasayfaya yönlendirmesi tekrar durumda siyah ekran geliyor sonra yine ana sayfaya bi türlü anaekran ve kilit ekranı ayarlarına girmiyor..oppo yetkili servis ayarları sıfırlamamı istedi fakat bi değişiklik olmadı ne yazıkki

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
elif hanım sorun tam olarak ayarlardan girdigimizde ana ekran ve kilitekranını tıkladıgımızda sayfanın açılmaması ve direkt ön yani anasayfaya yönlendirmesi tekrar durumda siyah ekran geliyor sonra yine ana sayfaya bi türlü anaekran ve kilit ekranı ayarlarına girmiyor..oppo yetkili servis ayarları sıfırlamamı istedi fakat bi değişiklik olmadı ne yazıkki
Hard reset atınız isterseniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
başka arkadaşların telefonundada aynı sorun var son yazılım sonrası böyle bir olay oluştu galiba bununla ilgili sağolsun hiç bir destek vermiyor oppo
Güncelleme sonrası oluşan sorunlar yine iyileştirme güncellemeleriyle düzeltilebilir beklemekten başka çareniz yok maalesef

Upvote 0