Oppo A72 Modeli İçin ColorOS 11 Yayınlandı!

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Güncelleme takviminde yanlışlık varsa lütfen söyleyin a 72 den sonra hemen ardına a91 diye yazıyor değil mi

dogukansenel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
bence aynen senin dedigin gibi nisan icinde allahin izniyle
A72 sahiplerine hayırlı uğurlu olsun. Bekleyişleri nihayet son buldu. Reno 2z ve Reno Z için bu yılın ilk çeyreği tarihi verilmişti. Umarım onlar için de zamanında yayınlanır. Android 10 daki gibi ha bire ertelenip haziran temmuz u beklemek zorunda kalmazlar.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme takviminde yanlışlık varsa lütfen söyleyin a 72 den sonra hemen ardına a91 diye yazıyor değil mi
Sıralama listeye göre değil, liste alacaklar diye belirtmek için. Dağıtım opponun tasarrufunda.
A serisi beya hızlı a52 a72 derken size geleceği düşüncesindeyim.

Ama yakındır size gelmesi diye düşünüyorum.

Venzox

Taze Üye
Üye
Cihaz
A72
arkadaşlar birçok kişiselleştirme bulunmamakta zil sesi özelleştirme ve always on display özelliğide maalesef şuan gelmemiş

_enesabic

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Herkese iyi akşamlar, A72 modeli için az önce ColorOS 11 yayınlanmış bulunmaktadır. :) Yükleyenler yorumlarda yorumlarını belirtirse çok iyi olur...
An itibariyle güncellemeyi kurdum ve şunu söyleyebilirim li optimizasyonu çok iyi derece de başarılı onun dışında genel olarak coloros 11 mükemmel bir arayüz reno 4 serisinde olan batarya optimizasyon sorunu hakkında bir fikrim yok biraz daha cihazımı kullanıp aynı hata ile karşılaşıp karşılaşmadığımı sizlere bildireceğim fakat şu ana kadar her şey mükemmel