Oppo A72

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güzel telefon da cihazımda sorun çıktı titreşim kafasına göre çalışıyor bazen çalışmıyor sürekli gidip gidip geliyor

pancu00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Merhabalar @pancu00 bey;
"bizim kopyala yapıştırcı forumcular bu listeyi gitti güncelleme alacaklar listesi olarak sundu" diye tabir ettiğiniz güncelleme takvimi resmi sitesinden paylaşıma sunulup bizde oradan alıyoruz. Eğer size bizzat bişeyler listeler paylaşılıyorsa zahmet olmazsa sizde bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Küçümsediğiniz o paylaşımlar emek verilerek yapılan uğraşlar.

Demek size özel olarak listeler sunuluyor arada bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alaycı tavırlarla izah ettiğiniz mevzular burada kullanıcılarımıza bilgilendirmek için paylaşılıyor,(galiba oppo size özel liste paylaşıyor galiba) sizin gibi kimseye oppo özel liste atmıyor maalesef o bakımdan kullanıcılarımız bilgilendirmek için buradan biz paylaşıyoruz.
bunu buraya özel yazmadım özür dilerim yanlış anlaşıldı. ben yurt dışı kaynaklı paylaşımları anlatmak istedim, hani video çekip zorla yotube de izlenme kasmak isteyenlerden bahsettim açıklama yapmadığım için özür dilerim tekrardan. şimdi gelelim şu liste olayına geliştiricilere özel onların göre bildiği paylaşımlar var burada anlatmak istediğim o bu paylaşımlar ise beta kapalı beta listeleri oluyorbunlardan kullanıcıların haberi olmaması gerekiyor tut ki iptal edildi bir sorundan dolayı bir model tepki çekmemesi adına. tekrar ediyorum benim anlatmak istediğim kopyala yapıştırcı forumcular bu bir başlık atıp saçma hintçe konuşup boş ekran göstererek 3 dk video çekip her gün takipci kasmak 3 kuruş para için saçma sapan paylaşım yapanlardan bahsediyorum... tekrar tekrar özür dilerim açıklama yetersiz olduğu için. telegram oppo realma apk paylaşım alanlarında olanlar bilir ki bu videolara çok maruz kalınıyor. amacım o kişiler.

görevli kişi yazmış bunu sakın örnek coloros 11.1 de yüklemeyin çökmeye sebep olur diye beta apk malum, adam almış bunu telegramda bu tipler çok var, bir forum hadi bakalım yeni phone manager apk sen görüp bunu yüklüyorsun sonra apk çalışmıyor üstüne kurduğun apk'yı sistem apksı olduğu için geri alamıyorsun mecburen yeniden kurlum onca zaman yedek vb vaktini çalıyor.

Son düzenleme:

pancu00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
A52 güncelleme almayacak diye sattım reno5 lite aldım valla
hayırlı olsun bende o modele geçmeyi düşünüyorum, eşime A74 aldım çok menun Reno 5 lite benim içinde ideal bir model sanırım
Mesajlar birleştirildi:

@pancu00 Bey, forumda paylaşılan bilgiler resmi ise resmi diye belirtiliyor zaten. Diğer paylaşılanlar ise söylenti bilgiler. Ayrıca Beta güncellemelerini alacak cihazlar resmi açıklama ile belirlendi. Biz de bunu forumda duyurduk. Kopyala yapıştırlık bir durum yok.
özür dilerim ben burayı kötülemek yada karşılık beklemeden insanlar kullandığı cihazında keyif alsın diye emek harcayanları kastedmedim, ya öyle saçmalıklar var görüyorsunuz anlatmak istediğim onlardı.

pancu00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
A52 güncelleme almayacak diye sattım reno5 lite aldım valla
ya hacım geliştirici dedikleri olay şu, kayıt oldukta ne oldu, tek farkımız bir ay önceden gelecek olan güncelleme ve içeriği, yani güncelleme içinde hangi apk barındırıyor bunu görüyorsun, senden bol bol rappor istiyorlar ;) sen hataları yazıyorsun olay bu yani.. ilk güncelleme çinde yayınlanıyor aynı güncelleme 1 ay en fazla oda sonra globalde dağılımı oluyor. örnek 28.10.2021 de sunulan A52 güncellemesi 25.09.2021 tarihinde çinde yayınlandı onlarda ki sürüm kodu c23 burada A72 için örnek c82 oldu olay bu ;)

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
hayırlı olsun bende o modele geçmeyi düşünüyorum, eşime A74 aldım çok menun Reno 5 lite benim içinde ideal bir model sanırım
Mesajlar birleştirildi:

özür dilerim ben burayı kötülemek yada karşılık beklemeden insanlar kullandığı cihazında keyif alsın diye emek harcayanları kastedmedim, ya öyle saçmalıklar var görüyorsunuz anlatmak istediğim onlardı.
Sağolun teşekkür ederim size de nasip olur inşallah