OPPO A74 ColorOS 12 gelmiştir... Olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşalım..

xenuda

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
11 ve 12 os güncellemelerinden sonra kamera da ağırlaşma(kamera açılımında, foto çektikten sonra bekleme ve çekilen fotoları resimler klasörüne geç atma) genel anlamda telefonda ağırlaşma(herhangi bir simgeyi tıklayınca ilk yazılımına göre daha yavaş algılama) olmakta.
şarz da sorun yok çok şükür. genel çalışma da da sorun yaşatmamaktadır.
dip not: bana taze üye demiş ama yaşım var biraz :)

enesaltnel

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Telefonuma daha yeni 12 guncellemesi geldi. Ben 11 de kullaniyorum su an. Bugun bir ogrencimin telefonunu kurcaladim. Reno 5 lite(android 12) cok akici cok guzel geldi. Acaba model farkindan mi yoksa anroid farkindan mi? Herkes sikayetci ama guncelleyip guncellememek arasinda kararsiz kaldim.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Telefonuma daha yeni 12 guncellemesi geldi. Ben 11 de kullaniyorum su an. Bugun bir ogrencimin telefonunu kurcaladim. Reno 5 lite(android 12) cok akici cok guzel geldi. Acaba model farkindan mi yoksa anroid farkindan mi? Herkes sikayetci ama guncelleyip guncellememek arasinda kararsiz kaldim.
Güncelleme derim. Cihaz harbi yavaşlıyor. Başta hızı gibi gelir, sonra yavaşlar. İlk geldiği zamandan beri kullanıyorum. Tamam güncel cihaz güzel eyvallah da yavaşlıyor.