Yardım OPPO A74 Coloros 12 ne zaman gelic k

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. S21 5g modelini tercih ettim. Hem çift sim hemde e-sim desteklenmesinden dolayı. En azından amiral gemisi denen bir modelini. Genel olarak memnunum. Şarj konusunda oppo daha iyiydi ama. Sadece şarj konusunda iyi. Başka hiçbir konuda iyi değil.

Yanlış marka almışsınız bence Xiaomi daha iyi bir sonraki telefonum kesinlikle o marka olacak OPPO pişmanlık resmen.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Yanlış marka almışsınız bence Xiaomi daha iyi bir sonraki telefonum kesinlikle o marka olacak OPPO pişmanlık resmen.
Xiaomi eşimin telefonu. Kalın kaba ve yazılımı yama. Ayrıca çok tuhaf bir piyasası var. Kaçak imei atılmış. Rootlu cihazlar. Bir kulaklık çıkardı 4000 TL on gün sonra 1500tl. Ben neyine güveneyim Xiaomi markasının. Güncelleme veriyor sonra olmadı diyip vazgeçiyor. Ben iPhone ve samsung daha önce kullandım. Memnun kaldım. İmkan el verirse tekrar iPhone alırım. Şimdilik bu cihaz benim işimi görüyor.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Xiaomi eşimin telefonu. Kalın kaba ve yazılımı yama. Ayrıca çok tuhaf bir piyasası var. Kaçak imei atılmış. Rootlu cihazlar. Bir kulaklık çıkardı 4000 TL on gün sonra 1500tl. Ben neyine güveneyim Xiaomi markasının. Güncelleme veriyor sonra olmadı diyip vazgeçiyor. Ben iPhone ve samsung daha önce kullandım. Memnun kaldım. İmkan el verirse tekrar iPhone alırım. Şimdilik bu cihaz benim işimi görüyor.
Xiaomi alınabilir, yeni çıkan telefonları hoşuma gitti. En azından sistem olarak, özellikler olarak ve güncelleme dağıtma konusunda OPPO'dan bile iyi denilebilir.

OPPO daha bir güncelleme getiremiyor ayrıca cihazlarında ki sistem ve özellikler bana göre çok yetersiz. Örneğin: Tema Mağazası, FM Radyo gibi kendi uygulamaları ve/veya Türkiye 'de aktif olmaması başlıca sebepler diyebiliriz.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer

Xiaomi alınabilir, yeni çıkan telefonları hoşuma gitti. En azından sistem olarak, özellikler olarak ve güncelleme dağıtma konusunda OPPO'dan bile iyi denilebilir.

OPPO daha bir güncelleme getiremiyor ayrıca cihazlarında ki sistem ve özellikler bana göre çok yetersiz. Örneğin: Tema Mağazası, FM Radyo gibi kendi uygulamaları ve/veya Türkiye 'de aktif olmaması başlıca sebepler diyebiliriz.
Çin pazarının ülkeye bakışı belli. Ne koysalar önümüze onu alıyoruz. Oppo reno 5 lite alacağımıza a21s alsaydık da ayıydı. Reno 6 çıktı üstüne 7 şimdi 8 hani nerede 7. Find x5 nerede. 25 bine Xiaomi kim alır. 4000tl kulaklık nedir. Ben artık genel değerlendiriyorum. Çin pazarının tartışmasız en iyi Huawei. Sonra koreden samsung. Dünyanın en iyisi Apple

Upvote 0