Yardım Oppo A74 FPS sıkıntısı

Caner Günay

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Telefonu ilk aldığımda 50-60 FPS arası alıyordum ve bu android 12 sürümünü yaptıktan 3-4 gün sonra FPS sabit 30 da kalmaya başladı telefonu hard reset yaptım ama sürüm gitmedi android 11 daha iyiydi ve neredeyse tüm oyunlarda FPS sıkıntısı çekiyorum müşteri hizmetleri hiç bir katkıda bulunamadı servise gönderin diye zorluyorlar telefonu sürekli kullandığım için gönderme şansım bile yok servis yeri falan da yakın değil Bitlis ten taa Trabzon'a kadar gitmesi lazım müşteri hizmetleri fabrika ayarlarını vs sıfırlayın diyorlar ama hiç bir katkısı olmadı aldığıma çok pişmanım böyle bir durum beklemiyordum onca verdiğim paraya yazık zar zor almıştım ama yapacak birşey yok çok kötü bir fabrika cidden

mertözduman1

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Telefonu ilk aldığımda 50-60 FPS arası alıyordum ve bu android 12 sürümünü yaptıktan 3-4 gün sonra FPS sabit 30 da kalmaya başladı telefonu hard reset yaptım ama sürüm gitmedi android 11 daha iyiydi ve neredeyse tüm oyunlarda FPS sıkıntısı çekiyorum müşteri hizmetleri hiç bir katkıda bulunamadı servise gönderin diye zorluyorlar telefonu sürekli kullandığım için gönderme şansım bile yok servis yeri falan da yakın değil Bitlis ten taa Trabzon'a kadar gitmesi lazım müşteri hizmetleri fabrika ayarlarını vs sıfırlayın diyorlar ama hiç bir katkısı olmadı aldığıma çok pişmanım böyle bir durum beklemiyordum onca verdiğim paraya yazık zar zor almıştım ama yapacak birşey yok çok kötü bir fabrika cidden
Oppo a serisi arayüz 40 fps olarak sinirlandirilmis bizde anlamadik

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Cihaz alırken kendi isteklerinizi karşılayacak bir cihaz alsanız daha iyi olmaz mı?

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Hocam hersey bütçeden ibaret
Bütçeden ibaret haklısınız fakat normal değerleri bu ki bunu veriyor. Telefondan olmazı istemenizinde bir anlamı yok ki şuan için bu cihaz ona göre üretilmiş ki bütçe dısında araştırma yapmadan alan bir toplumuz!! Sonra benim cihazım en iyisi olsun diye yol arıyoruz

Upvote 0