Oppo A9 İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Oppo A9 kullanıcı yorumları konusunda kullanan kullanıcılarımız, telefonunuz hakkındaki yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.

Oppo A9 almak isteyen, araştıran kişiler için telefonunuz hakkında olumlu/olumsuz yorumlarınızı Oppo A9 kullanıcı yorumları konusunda yazabilirsiniz. Telefonunuzda neleri eksik buldunuz, neler yapılabilirmiş veya diğer modeller ile kıyaslamalarınızı da yazabilirsiniz.

frkclsr@gmail.com

Taze Üye
Üye
bu telefonu dün alarak oppo ailesine katıdım.Yeşil rengini aldım ve rengi mav olandan daha çok hoşuma gitti.Ekranın tft olması tercih nedenlerimden birisi.Amoled ekranların görüntüsü bana basit ucuz ve sahte geliyor.Öncesinde not 9 ve a 50 kullandım ekran daha güzel yada benim için.Nit düşük ama düşünmeyin güneş altında dahi görüntü kaybınız olmuyor.Telefonu kurcalıyor ve olumsuz özellik arıyorum şimdilik:)şimdilik telefondaki yazıları koyulaştırabilsek daha güzel olacak.belki ayar vardır(samsung larda bu özellik kalın punto olarak geçiyordu).bu yazılar kalınlaştırılabilinirse o arayüzdeki solukluk gidecek ve daha canlı olacak.memnun kaldım sonuçta ve alanıda memnun edecektir.deneyimlerimi yazmaya devam edeceğim.

frkclsr@gmail.com

Taze Üye
Üye
telefonu akşam saat 10 gibi tam şarz edip fişten çektim sabah 7 de kalktığımda hala yüzde yüzdü.pil giderel iyileşiyor.normal kullanıcı 3 günde bir şarz eder bence.önceki telefonlarıma göre çekimi daha iyi.tek diş gördüğüm yerde şimdi üç yada dört dişi rahat görmekteyim.

frkclsr@gmail.com

Taze Üye
Üye
bayağı bir zaman oldu.
telefonum ve ben gayet mutluyuz.
telefonu daha hiç kapatmadım.stabilite çok çok güzel.
htc den sonra olmuş d,yebildiğim tek telefon bu bence.
biraz daha kullanıp üst modellere bakacağım heralde.
ama pil muazzam.ortalama 2 gün fazlasıyla bazen üç gün gittiği oluyor.kamera harika ses harika e daha ne olacak:)
sorusu olanlar varsa alabilirim.
iyi günler..

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo cihazlarını kaliteli buluyorum. Gezdiğim forum veya gruplarda bu durum farklı bazı kullanıcılar resmen cihazlara karşı çok kötü yorumlar yapıyor sanki cihaz alınmaması gereken bir cihaz gibi algı yaratıyorlar.

Oppo A9 cihazını bir kaç gün test etme imkanı buldum. Cihaz her zaman ki Oppo kalitesi çerçevesinde stabilite, performans ve arayüz olarak çok iyi.

Eksik olarak, ekran daha kaliteli olabilirdi. Bu fiyat bandında ve çevresinde kat ve kat bu cihazın ekranından iyi olan cihazlar mevcut. 720p ekran günümüzde pek rağbet görmemekte. Cihaz alırken en önemli kriterlerimden bir tanesi zaten ekran. Cihazı kullanırken en çok zaten ekran karşımızda oluyor ve onun da düşük olması can sıkıcı bir durum maalesef

frkclsr@gmail.com

Taze Üye
Üye
ben bu durumu sorun etmiyorum.diğer telefonlardan da çok farklı gelmiyor.en azından amoled ekrenlardaki hayalet ekran sorunu yok.her gün bu sorunu düşünerek kullanmak daha can sıkıcı bence.ekran gayet başarılı aslında güneş altında bile sorunsuz kullanıyorum.hatta parlaklık hep yüzde elli altındadır bende.her yönüyle başarılı ve gayet yeterli bir telefon.