Oppo AX7 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır En Güncel Sürüm (Son Sürüm: 17/07/2020)

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Oppo ax7 kullanıyorum fakat şu son gelen güncellemeden sonra net çekmemeye başladı.. Yaklaşık 3 aydır net sıkıntısı yaşıyorum, wifi çekmiyo hiçbir şekilde yeni güncellemenin gelmesini bekliyorum aylardır ama hala gelmiyo, bi umut bu sürümü de indirdim bi işe yaramadı, açmadı bile yeni güncelleme ne zamana gelir bilen var mı?
Telefonunuzu sıfırlayın, hard reset atın. Maalesef üzülerek söylüyorum, AX7 güncelleme bir daha almayabilir.

esra

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Telefonunuzu sıfırlayın, hard reset atın. Maalesef üzülerek söylüyorum, AX7 güncelleme bir daha almayabilir.
Yeni güncelleme sonunda geçen hafta geldi fakat aynı sorun devam ediyor. Ne wifi ne de mobil veri çekmiyor..
Güvenli modda başlatma yapmayı denedik fakat olmadı. Servise vermeyi düşünüyorum artık.

serakin22

Taze Üye
Üye
Bu wifi ve mobil veri sorununu servis ekran degistirerek cozmustu bende ax7 kullanicisiyim ekranla entegre bir anten varmis dustugu yada darbe aldigi zamn bunlar zarar goruyormus servisin anlattigi bu sorunumu cozmuslerdi bu sekilde

esra

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Bu wifi ve mobil veri sorununu servis ekran degistirerek cozmustu bende ax7 kullanicisiyim ekranla entegre bir anten varmis dustugu yada darbe aldigi zamn bunlar zarar goruyormus servisin anlattigi bu sorunumu cozmuslerdi bu sekilde
Evet bana da entegrali gitmiştir yada internet yazılımı çökmüş olabilir dediler,
en iyisi servise vermek.
Böyle nereye kadar..

Mehmet._.ss

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Oppo AX7 telefonunuz için en güncel yazılım güncellemesini buradan takip edebilirsiniz. Güncelleme nasıl yapılır detaylı anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

Şu andaki en güncel sürümü aşağıdan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Yazılım güncellemesini yapmak için adımlar:
1- Yukarıdaki en güncel sürüm yazılımı telefonunuza indirin(Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye edilir).
2- Telefonunuzun mutlaka bir yedeğini alın.
3- Telefonunuzu şarja bağlamanız tavsiye edilir, eğer bağlamıyorsanız şarjınızın %40'tan daha fazla olduğundan emin olun.
4- En güncel sürümü indirdikten sonra Ayarlar'dan Sistem Güncellemelerine gidin.
5- Telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi başlayacaktır. Güncelleme 5-25 dakika arası sürebilir.
6- Konu altına yorum yazmayı unutmayın!

Oppo AX7 En Güncel Sürüm
bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1903EX_11_A.22
Boyut: 2,5 GB
Güncelleme Tarihi: 17/07/2020

İndirme linki:
Android 9 sürümmü geldi?