OPPO Bootloader kilidini açma

messypissy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A72
merhaba aynı sorun bende de var sorun çozuldu mu nasıl cozebılır acaba lutfen yardım?

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Boşuna root rom vs işleri için Oppo yu beklemeyin...Defalarca sorgulamama rağmen ısrarla vermiyorlar... Şuan elimde Oppo 2z var ama çoğu zaman sırf yazılım ve özelleştirme seçenekleri için S7 EDGE cihazımla takılıyorum....Oppo da sadece alo alo diyorum.....Evdeki 3310 numdan farklı bir işlevi yok benim gözümde maalesef...

Ekli dosyalar

• oppo.JPG
    oppo.JPG
    71.6 KB · Görüntüleme: 109

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Boşuna root rom vs işleri için Oppo yu beklemeyin...Defalarca sorgulamama rağmen ısrarla vermiyorlar... Şuan elimde Oppo 2z var ama çoğu zaman sırf yazılım ve özelleştirme seçenekleri için S7 EDGE cihazımla takılıyorum....Oppo da sadece alo alo diyorum.....Evdeki 3310 numdan farklı bir işlevi yok benim gözümde maalesef...
Sizi çok iyi anlıyorum.Yıllarca Samsung Galaxy S4 telefonumla root ve rom işleri ile uğraştım.Anlayan ve bilenler için çok zevkli uğraşlardır.Ancak Oppo tuhaf ve anlaşılmaz bir şekilde bootloader kilidi şifresini paylaşmıyor maalesef.Ayrıca güncelleme politikaları da çok hantal.Bir sonraki telefonum Oppo olmayacak benim de.Samsung'a geri dönmeyi düşünüyorum ben de.

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sizi çok iyi anlıyorum.Yıllarca Samsung Galaxy S4 telefonumla root ve rom işleri ile uğraştım.Anlayan ve bilenler için çok zevkli uğraşlardır.Ancak Oppo tuhaf ve anlaşılmaz bir şekilde bootloader kilidi şifresini paylaşmıyor maalesef.Ayrıca güncelleme politikaları da çok hantal.Bir sonraki telefonum Oppo olmayacak benim de.Samsung'a geri dönmeyi düşünüyorum ben de.
En basitinden elimde Sennheiser Cx 400 Bt kulaklık var maalesef oppoda verim alamıyorum ama tam tersi samsungda cihazı kulağıma takamıyorum nerdeyse ses yüksekliğinden dolayı...
Bunun sebebi ise Özel yazılımla Beats ses modunu romun framework dosyasına entegre ettim ve süper ses süper kalite ve asla pubg de yüksek sesle oynayamıyorsun...

Bunun gibi güzellikleri bizden esirgediği için Oppo ile yıldızım asla barışmıyor...

Ben Pixel serisini bekliyorum...

Opponun cihazlarına lafım yok gayet güzel ama Opponun anlayışına anlam veremiyorum...Sanki dünyanın güvenliğini onlar sağlayacak:)

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Evet katılıyorum size.Ben de Oppo Reno 5 Lite kullanıyorum.Genel olarak memnunum ama güncellemeler çok yavaş maalesef.

Çağan

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
DSU Loader diye bi olay var bu işlemi yaptıktan sonra çalışırmı? Cihazıma uygun twrp hadi twrp bulsam custom rom bile bulamıyorum DSU ile saf android 14 e yükseltebilirim