Oppo cihazlar kilit ekran dergisi ve uygulamalar

ertugrulsmsr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A91
Ayarlar- ugulamalar -uygulama listesinden -programı bul ve güncellemeyi kaldır seç.eski versiyonu gelecektir.
Bu yol dosyalarım uygulaması için işe yarıyor fakat bi arkadaşta da gördüğüm ve şuan benim de başıma gelen telefon yöneticisi uygulamasını güncelledikten sonra gelen bu uyarıdan sonra güncellemeyi geri almak istedim fakat dosyalarım uygulamasındaki gibi güncellemeleri geri alamıyoruz bunun çözümü nedir acaba
Screenshot_2021-11-25-23-30-25-57_035d55d4552197c94b0185899d8a326c.jpg

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu yol dosyalarım uygulaması için işe yarıyor fakat bi arkadaşta da gördüğüm ve şuan benim de başıma gelen telefon yöneticisi uygulamasını güncelledikten sonra gelen bu uyarıdan sonra güncellemeyi geri almak istedim fakat dosyalarım uygulamasındaki gibi güncellemeleri geri alamıyoruz bunun çözümü nedir acabaEkli dosyayı görüntüle 4164
Adb komutu kullanmayı biliyorsan o şekilde uygulamayı kaldırabilirsin...Başka türlü kaldırılmıyor.Ben bu şekilde kaldırdım programı...

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Adb komutu kullanmayı biliyorsan o şekilde uygulamayı kaldırabilirsin...Başka türlü kaldırılmıyor.Ben bu şekilde kaldırdım programı...
Bu "adb" komutunu detaylı anlatabilir misiniz.?
Bilgisayar işletim sisteminiz nedir örneğin.? ben Windows 10 da denedim cihazı tanımadı, görmedi

- Her hangi bir program ile mi yapılıyor.?
- Hangi komutla yapıyorsunuz.? "komut istemi" v.s. ....?

Detaylı bir bilgi paylaşırsanız başımıza dert olan programlardan bizde kurtulabiliriz :)

Hayırlı Forumlar

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu "adb" komutunu detaylı anlatabilir misiniz.?
Bilgisayar işletim sisteminiz nedir örneğin.? ben Windows 10 da denedim cihazı tanımadı, görmedi

- Her hangi bir program ile mi yapılıyor.?
- Hangi komutla yapıyorsunuz.? "komut istemi" v.s. ....?

Detaylı bir bilgi paylaşırsanız başımıza dert olan programlardan bizde kurtulabiliriz :)

Hayırlı Forumlar
Bu konuda detaylı bilgi paylaşımı yapacağım tekrardan ama şuan mesaide olduğum için fırsatım yok.Bu akşam forumda paylaşırım....

slay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
bu sayfadan fazlasıyla güzel uygulama güncellemeleri ve ekstra uygulamalar edinebilirsiniz şuana kadar galeri, telefon yöneticisi, dosyalarım uygulamalarını en son sürüme güncelledim sadece dili ingilizce yapıyor ama bence pek sıkıntı değil ayrıca opponun kendi not uygulamasını ve şuana kadar sadece iPhone modellerinde gördüğüm telefonun arkasına çift tıkladıktan sonra ekran görüntüsü almaya yarayan uygulamayı indirdim. Ekstra da smart asistanı güncelledim hepsinin ekran görüntüsünü atıyorum. Yeni kenar çubuğunu da atıyorum ama yenisinde ekran çevirisi olmadığı için eski haline döndürdümEkli dosyayı görüntüle 4140Ekli dosyayı görüntüle 4141Ekli dosyayı görüntüle 4142Ekli dosyayı görüntüle 4143
Dostum merhaba arkadaşa dokunarak ekran görüntüsü alma ve smart asistanı nasıl yaptın uygulamalarini paylasabilirmisin bide nasıl yapildiğinıda yazarsan sevinirim