OPPO ColorOS 11 Temmuz 2021 Güncelleme Planı

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
A73 yen çıktı zaten alması hemen muhtemeldi,a52 2020 sanırım sizden önce çıkışlı olduğu için aldı.
Bu iki modelde çelişki var aslında bunu söylerken fark etmeniz lazım di Elif hanım:) bakın biri sizden önce diğeri sonra diyorsunuz işte bizde tamda bunu diyoruz..planlama stratejisi sıkıntı değil mi..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu iki modelde çelişki var aslında bunu söylerken fark etmeniz lazım di Elif hanım:) bakın biri sizden önce diğeri sonra diyorsunuz işte bizde tamda bunu diyoruz..planlama stratejisi sıkıntı değil mi..
Enson çıkan modele zaten veriyorlar hemen.

A52020 model piyasaya sürülüş tarihi sizden önce olduğu için önce aldı demek istedim @laborant12717 bey.

Arda Göksu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
A5 2020 ye yazık oldu gerçekten. Sadece 1 tane sürüm güncellemesi aldı hatta bu aralara hiç güncelleme almıyor güvenlik güncellemesi bile. 88 sürümünde kaldım.

Hikmet01

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benimde cihazım reno 2z ama hala güncelleme almadı çevremdeki bütün reno 2z kullanıcıları güncelleme alırken bendeki cihaza hala güncelleme gelmedi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benimde cihazım reno 2z ama hala güncelleme almadı çevremdeki bütün reno 2z kullanıcıları güncelleme alırken bendeki cihaza hala güncelleme gelmedi
Yeniden başladı dağıtım arada kontrol ediniz gelecektir merak etmeyin dün itibariyle başladı dağıtım.