OPPO ColorOS 12 güncelleme planı / Yol Haritası Sızdırıldı: Android 12 programına göz atın!!!

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Tabikide haklısınız elif hanım ama anlamadığım tek konu bu cihazin islemcisinden daha kotu islemcili cihazlar alıyor listede varlar ama bu cihaz listede yok A15 dahi Alacagi soyleniyor reno2 z den daha dusuk cihazlar modeller alıyor korkum şu android 12 almazsa cihaz performansı düşermi ve ileride android 11 desteklenmeyen uygulamalar oyunlar olurmu diye korkuyorum
Android 12 almasa bile cihazınız şu an ki performansında çalışacaktır.
Uygulamaların/oyunların Android 11'i desteklememesi için çok gelişmiş olması ve bana göre aradan en az 5 yıl geçmesi gerekir. Bence bu süre boyunca telefonunuzu kullanabildiğiniz kadar kullanın.

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Android 12 almasa bile cihazınız şu an ki performansında çalışacaktır.
Uygulamaların/oyunların Android 11'i desteklememesi için çok gelişmiş olması ve bana göre aradan en az 5 yıl geçmesi gerekir. Bence bu süre boyunca telefonunuzu kullanabildiğiniz kadar kullanın.
Çok teşekkür ederim ozaman bu telefon 5 sene daha goturur beni ozaman tesekkurler
Mesajlar birleştirildi:

A15 listede bile yok ayrıca bu sızıntı bir liste bir çok cihaz yok farkındaysanız,acele etmeyin lütfen kesin resmi listeyi bekleyiniz lütfen.

İyileştirme güncellemeleri ve güvenlik güncellemeleri kesmez emin olabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim elif hanım Allah razı olsun

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
13 Eylül dediler yine ses yok.

Edit 16 Eylül'de duruyu varmış.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
13 Eylül dediler yine ses yok.

Edit 16 Eylül'de duruyu varmış.

Buyrun @lextor bey

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
reno 2 serisine süpriz yaparlar inşallah.. Bu telefon bunu hak ediyor...

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Buyrun @lextor bey
bu kadar ısrarla ve heyecanla beklememin tek sebebi color os 11'in gerçekten berbat olması. 12 ile beraber daha iyi bir sistem bekliyorum android 12 ile beraber çok daha iyi olacaktır tabi oppo döneklik yapıp sadece en üst modellere veriyorum demezse. Derse o zaman tamamen gözümden düşer.