OPPO ColorOS 12 güncelleme planı / Yol Haritası Sızdırıldı: Android 12 programına göz atın!!!

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
bu kadar ısrarla ve heyecanla beklememin tek sebebi color os 11'in gerçekten berbat olması. 12 ile beraber daha iyi bir sistem bekliyorum android 12 ile beraber çok daha iyi olacaktır tabi oppo döneklik yapıp sadece en üst modellere veriyorum demezse. Derse o zaman tamamen gözümden düşer.
İyide hangi marka 5 yıl önce ürettiği bir modele en son güncellemeyi veriyor ki..

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
İyide hangi marka 5 yıl önce ürettiği bir modele en son güncellemeyi veriyor ki..
Bu yıl çıkan bütün segment modeller için bahsediyorum. Kalkıp tabiki beş yıl önceki alete güncelleme beklemek mantıklı olmaz. Ama sen çıkıp bu sene çıkan atıyorum 10 modelden sadece 2 tanesi güncelleme alacak dersen işler değişir.

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben Reno 5 Lite kullanıyorum. Telefon arayüzünde ram genişletme güncellemesi geldiğinden beridir ufak ufak kasmalar var. İyileştirme güncellemesi gelmesi lazım ama 2 aydır gelmedi.
Ram genişletme güncellemesini yapmadan önce telefon çok iyiydi ama.
Bende de aynı sorun vardi. Ram artırmayı kapat sorun gidiyor.

İsa Bostan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Genelde 2 büyük güncelleme alan oppo modelleri 3. Güncelleme almıyorlar .
Ama bu opponun tasarrufunda olan bir durum ne yapacağı belli olmaz kesin listeyi bekleyiniz.
çöpe atmak fevri verilmiş bir karardır ömür böyü güncelleme alacak diye bir durum söz konusu değil maalesef.
Oppo Reno 4 alacak mıdır sizce? Yani Oppo Reno 4 1 güncelleme aldı dimi yanlış bilmiyorum. Android 10 çıkışlıydı sanırım. 11i aldı sadece