APK Oppo Coloros Uygulama / Apk Paylaşımları Burada !!

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hocam dediğin ayar açık dosyayı ayrıştırılırken sorun oluştu diyor aradada dosya yuklenmedi diyor
O zaman sizin sürüm daha yüksek bir sürüm o yüzden yüklemiyor. Ayarlar kısmına girip arama barına kullanıcılar yazın ve aratın. Burada en üstte hesaplar ve kullanıcılar olması gerekiyor. Buraya girdiğinizde Birden Çok Kullanıcı var, bende coloros11.1 yüklü tabii ama sizde de olması gerekiyor.

kaanBMW

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15s
Ayarlar, Güvenlik ve onun altında Bilinmeyen Kaynaklardan Yükleme bölümü aktif mi? Nasıl açmıyor bir hata uyarısı veriyor mu?
Hocam dediğin ayar açık dosyayı ayrıştırılırken sorun oluştu diyor aradada yuklenemedi diyor (sürümle alakalıdır o sanırım
O zaman sizin sürüm daha yüksek bir sürüm o yüzden yüklemiyor. Ayarlar kısmına girip arama barına kullanıcılar yazın ve aratın. Burada en üstte hesaplar ve kullanıcılar olması gerekiyor. Buraya girdiğinizde Birden Çok Kullanıcı var, bende coloros11.1 yüklü tabii ama sizde de olması gerekiyor.
ColorOS 7.2 Android 10
Mesajlar birleştirildi:

ColorOS 7.2 android 10

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hocam dediğin ayar açık dosyayı ayrıştırılırken sorun oluştu diyor aradada yuklenemedi diyor (sürümle alakalıdır o sanırım

ColorOS 7.2 Android 10
Mesajlar birleştirildi:

ColorOS 7.2 android 10
7.2 de nasıl oluyordu hatırlamıyorum, kusura bakmayın yardımcı olamadım.

kaanBMW

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15s
Olsun teşekkür ederim
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-05-16-07-26-19.jpg
    Screenshot_2023-12-05-16-07-26-19.jpg
    97.8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2023-12-05-16-11-06-17.jpg
    Screenshot_2023-12-05-16-11-06-17.jpg
    68.2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Olsun teşekkür ederim
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:
Şimdi çözdüm kurmak istediğiniz oppo dialer uygulaması coloros14 uyumlu sürümü rabbi ki siz yükleyemezsiniz. APK mirora girdiğinizde uygulama özellikleri bölümünde min 9 Target 12 gibi ifadeler olur veya dialer sürğmündeki gibi 14 yazar kendi sürümünüze uygun uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bunun için APK Miror sitesinden uygulama yüklemeden sürüm kontrolü ve dil desteklerini kontrol etmenizde fayda var. Uygulamanın sağında bulunan renkli ve aşağı yöndeki oka bastığınızda indirme linkini bulunduğu sayfada languages yazısının yanındaki rakama basarsanız desteklediği dillerin sayfası açılır.

kaanBMW

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15s
Şimdi çözdüm kurmak istediğiniz oppo dialer uygulaması coloros14 uyumlu sürümü rabbi ki siz yükleyemezsiniz. APK mirora girdiğinizde uygulama özellikleri bölümünde min 9 Target 12 gibi ifadeler olur veya dialer sürğmündeki gibi 14 yazar kendi sürümünüze uygun uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bunun için APK Miror sitesinden uygulama yüklemeden sürüm kontrolü ve dil desteklerini kontrol etmenizde fayda var. Uygulamanın sağında bulunan renkli ve aşağı yöndeki oka bastığınızda indirme linkini bulunduğu sayfada languages yazısının yanındaki rakama basarsanız desteklediği dillerin sayfası açılır.
Hocam fotoğraftaki gibi system messagede 5+ sürüm du benimki kurtarıyor ama gördüğünüz gibi uygulamala yüklenmedi diyor