APK Oppo Coloros Uygulama / Apk Paylaşımları Burada !!

kaanBMW

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15s
Şimdi çözdüm kurmak istediğiniz oppo dialer uygulaması coloros14 uyumlu sürümü rabbi ki siz yükleyemezsiniz. APK mirora girdiğinizde uygulama özellikleri bölümünde min 9 Target 12 gibi ifadeler olur veya dialer sürğmündeki gibi 14 yazar kendi sürümünüze uygun uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bunun için APK Miror sitesinden uygulama yüklemeden sürüm kontrolü ve dil desteklerini kontrol etmenizde fayda var. Uygulamanın sağında bulunan renkli ve aşağı yöndeki oka bastığınızda indirme linkini bulunduğu sayfada languages yazısının yanındaki rakama basarsanız desteklediği dillerin sayfası açılır.
Hocam dediğiniz gibi odialerin target 10 sürümü varsa linkini atarmisiniz ben bulamadim

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef Kaan bey ODialer'in en düşük sürümü 13.1.5 ve Android 12 uyumlu düşük androidler için sürüm yok APK Miror'da. İyi forumlar.

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Hocam mesaj uygulamasını indirdim son sürüm indi ama dil ingilizce guncelleme kaldirma seçeneğinde yok napabilirim bide ozel bilgilere erişim felan olmaz deil mi
cihazınıza easy uninstaller uygulamasını yükleyin ve kaldırmak istediğiniz uygulamanın ismini ara kısmına yazın ama isminin türkçe yada ingilizce olması önemli mesajlar uygulaması için ingilizce sürüm yüklendiği için ingilizce olarak yazın ve kaldır seçeneğini işaretleyin bu esnada kaldırılıp orjinal sürüme dönüleceğini yazacaktır ok deyin işleme tamamdır.

kaanBMW

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15s
cihazınıza easy uninstaller uygulamasını yükleyin ve kaldırmak istediğiniz uygulamanın ismini ara kısmına yazın ama isminin türkçe yada ingilizce olması önemli mesajlar uygulaması için ingilizce sürüm yüklendiği için ingilizce olarak yazın ve kaldır seçeneğini işaretleyin bu esnada kaldırılıp orjinal sürüme dönüleceğini yazacaktır ok deyin işleme tamamdır.
Teşekkür ederim oldu

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet arkadaşımın dediği programda şöyle bir özellik var, bazı uygulamaların hem eski sürümü hemde yeni sürümü gözüküyor olabilir. Kurduğunuz ingilizce sürümün sürüm numarasını bir kenara not edin ve kaldırken doğru sürüm numaralı olanı kaldırın. Ben de programı kullanıyorum, kullanışlı güzel bir program. İyi forumlar.

fastozi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Paylaşım için teşekkürler. Ama ColorOS 12.1 OPPO A55'te çalışmadı. Widgetlar yüklenmedi.