Yardım Oppo Donma Sorunu

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Şu telefonu aldığım güne lanet olsun oppo alacak kimseye oppo aldırmayın sakın önermeyin paramparça edicem telefonu en sonunda 3.6k para verdiğim telefon ciddi ciddi donuyor. Oyun oynarken, video izlerken, WhatsApp tayken, Instagram dayken istisnasız her yerde donuyor çözüm olarak telefona format atılmasını önermiş youtube dekiler telefonda baya fotoğraf olduğu için resetleyemiyorum onun dışında albümden albüme şaka gibi fotoğraf atamıyor fotoğrafların yerini değiştiremiyorum telefonu fotoğraflarım gitmeden nasıl sıfırlayabilirim bir öneriniz var mı veya bu donma sorununu nasıl çözerim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şu telefonu aldığım güne lanet olsun oppo alacak kimseye oppo aldırmayın sakın önermeyin paramparça edicem telefonu en sonunda 3.6k para verdiğim telefon ciddi ciddi donuyor. Oyun oynarken, video izlerken, WhatsApp tayken, Instagram dayken istisnasız her yerde donuyor çözüm olarak telefona format atılmasını önermiş youtube dekiler telefonda baya fotoğraf olduğu için resetleyemiyorum onun dışında albümden albüme şaka gibi fotoğraf atamıyor fotoğrafların yerini değiştiremiyorum telefonu fotoğraflarım gitmeden nasıl sıfırlayabilirim bir öneriniz var mı veya bu donma sorununu nasıl çözerim
Şunuda bir deneyiniz isterseniz, telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.

İsterseniz sadece sistem ayarlarını sıfırlayınız.

Reno4lite biraz sorunlu bir model.
Bir bilgisayar yardımıyla yedek alabilirsiniz hard reset atmak istiyorsanız.

Upvote 0

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hangi model? Sadece sistem ayarlarını sıfırlayarak deneyebilirsiniz.
denedim olmadi telefona hard reset attim fotograflari falan pc ile yedekleyerek yine olmadi elime gectigi ilk firsatta kurtlucam bu telefondan
Mesajlar birleştirildi:

Şunuda bir deneyiniz isterseniz, telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.

İsterseniz sadece sistem ayarlarını sıfırlayınız.

Reno4lite biraz sorunlu bir model.
Bir bilgisayar yardımıyla yedek alabilirsiniz hard reset atmak istiyorsanız.
hard reset attim tuslarla yeniden baslat yaptim herseyi yaptim olmadi ya parcalicam telefonu yada birisine saticam en kisa surede

Upvote 0

Sakir05

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Birçok model telefon kullandım Samsung, Htc, Sonyericson, Lg, Huawei, Nokia hemen hemen hepsinden memnundum nerden bulaştıysam Oppo hurdasına pişmanlık resmen bende kimseye tavsiye etmiyorum borcu biterse direk değiştireceğim iki üç ay kaldı. Telefonda whatsapp ve telegram yüklü başka da uygulama yüklü değil yine de donuyor telefon hart resette işe yaramadı Android 11 bekliyordum düzelir diye ama forumdaki yorumları okudum android 11den de umudumu kestim herkes şikayetci (Reno2z mağduru garip Şakir)

Upvote 0

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne dondu, ne kastı, nede yavaşladı
Ne yapıyorsunuz siz bu telefonlara taşmı taşıtıyorsunuz, 2 senedir kullanırım bu dediklerinizin biride olmadı

Upvote 0

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ne dondu, ne kastı, nede yavaşladı
Ne yapıyorsunuz siz bu telefonlara taşmı taşıtıyorsunuz, 2 senedir kullanırım bu dediklerinizin biride olmadı
Oppo Reno 4 Lite 2020 de çıktı ne diyorsun ?

Senin 2 yıldır kullandığın telefonla benim ki aynı değil.
Mesajlar birleştirildi:

Valla çok haklısın taş gibi çalışıyor benimkinde belki kullandıkları telefon kusurludur markaya suç atmamak gerek nede olsa elektronik işi şans işi
Siz cidden şakasınız ya telefonu çıkaran ben miyim ? Ve sorunu tek yaşayan ben değilim benimle aynı telefonu kullanıp aynı sorunu yaşayan binlercesi var birşeyi bilip bilmeden cahil cahil konuşmayın

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 4 Lite 2020 de çıktı ne diyorsun ?

Senin 2 yıldır kullandığın telefonla benim ki aynı değil.
Mesajlar birleştirildi:

Siz cidden şakasınız ya telefonu çıkaran ben miyim ? Ve sorunu tek yaşayan ben değilim benimle aynı telefonu kullanıp aynı sorunu yaşayan binlercesi var birşeyi bilip bilmeden cahil cahil konuşmayın
Reno4lite sorunlu bir model, arkadaşların reno2z buna binaen diyorlar ayrıca herkes bildiğinin alimi bilmediğinin cahilidir.
Kimseyi rencide edecek şekilde konuşmayalım lütfen.

Upvote 0