Çözüldü Oppo Find X2 kamera menüleri ingilizce oldu.

More

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Merhaba arkadaşlar,

Oppo find x2 telefonuma 2 gün önce gelen Haziran 2021 güncellemesi sonrası telefonun kamerasındaki menüler ingilizceye döndü. Düzeltme için güncelle var mıdır diye güncellemeleri tekrar kontrol ettim fakat maalesef yok. Bu telefonu kullanan arkadaş varsa rica etsem kendi telefonunu kontrol edebilir mi?

More

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Sonraki güncelleme ile umarım düzelir. Oppo müşteri hizmetleri maalesef ilgisiz. Beklemekten başka çare yok anlaşılan.

Upvote 0

hncl

Taze Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de var harici olarak sebeke ful gösteriyor ama ses git gel olayı yaşıyorum birde internete girişim ve gezinme yavaşladı bu sorunları yaşayan var mı aranızda teşekkür ederim

Upvote 0

hncl

Taze Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar,

Oppo find x2 telefonuma 2 gün önce gelen Haziran 2021 güncellemesi sonrası telefonun kamerasındaki menüler ingilizceye döndü. Düzeltme için güncelle var mıdır diye güncellemeleri tekrar kontrol ettim fakat maalesef yok. Bu telefonu kullanan arkadaş varsa rica etsem kendi telefonunu kontrol edebilir mi?
Reno2znin de güncelleme sonrası gizli kasa ingilizce olmuştu sonraki iyileştirme güncellemeleriyle düzeltildi.
Sizinde aynı şekilde güncelleme hatası olabilir iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir.

İsterseniz şunu deneyiniz;
Ayarlar>uygulama yönetimi>uygulama listesi buradan kamera yazınız arama barına bulduğunuzda saklama alanı kullanımdan ön belleği ve verilerinizi siliniz.

Upvote 0

More

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Reno2znin de güncelleme sonrası gizli kasa ingilizce olmuştu sonraki iyileştirme güncellemeleriyle düzeltildi.
Sizinde aynı şekilde güncelleme hatası olabilir iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir.

İsterseniz şunu deneyiniz;
Ayarlar>uygulama yönetimi>uygulama listesi buradan kamera yazınız arama barına bulduğunuzda saklama alanı kullanımdan ön belleği ve verilerinizi siliniz.
Dün gelen güncelleme ile menüler Türkçe'ye döndü.

Upvote 0