Tartışma OPPO, find X3 Pro Mars Exploration Edition'ı tanıttı

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Yazdıklarınızı okursanız anlarsınız.
"hiç bir şey hakkında bilgisi olmayan guruptan"
Durun sizi azıcık utandırıyim ben iyisimi..gurup derken Bizim bu gurubu yada herhangi Bir gurubu kastetmedim ki. Hani insanları gurup gurup Lara ayırmak gerekiyor ya bazen öyle deriz bilmiyorum yani:)
Mesajlar birleştirildi:

Yazdıklarınızı okursanız anlarsınız.
"hiç bir şey hakkında bilgisi olmayan guruptan"
Allah iyiliğini zi versin emi:)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Durun sizi azıcık utandırıyim ben iyisimi..gurup derken Bizim bu gurubu yada herhangi Bir gurubu kastetmedim ki. Hani insanları gurup gurup Lara ayırmak gerekiyor ya bazen öyle deriz bilmiyorum yani:)
Mesajlar birleştirildi:

Allah iyiliğini zi versin emi:)
Anlamadım yukarıdaki açıklamanızı ki.. utanayım:)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Zaten yanlış anlaşılma olduğu için buralara kadar geldi konu:)) diyorum ki ben gurup kelimesini herhangi tanımlı bir gurup için kullanmadım mesela günlük hayatta konuşursunuz şu gurup insanlar falan diye.. Allah aşkına anladım diyin:)
Çinli olduğum için anlayamamış olabilirim sanırım...:)

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Çok Guzel Cihaz Fakat Tasarım Olarak Elmaya Çok Benziyor En Son Cikan modellerine bence kendi tarzını yansıtmalı tüm telefon üreticileri elmadan esinlenmek kopyalam pek iyi değil gerçi hepsi yapıyor bunu genede güzel sağlam cihaz Türkiye'de olsa maksimum 13-14 bin bandında satılır bu cihazın Mak hakkı bence 8-9 bin bandında olmaliki tüketicisine daha çok ulaşma şansı olsun yinede alicak olana alana güle güle kullanması dileği ile Saygılar ..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tabiki oda işin esprisi estağfurullah neden utanasiniz ki..:)
Mesajlar birleştirildi:

Ey Allah'ım sen büyüksün:) kusura bakmayın azıcık sinirli birimi siniz siz:) hayır unutmuyor sunuz da:)
Yok değilim sinirli ,sizin yazınızdan yola çıkılıp yazıldı :) kim olsa yilk yazdığınıza bakarak öyle anlardı diye düşünüyorum.