Tartışma OPPO, find X3 Pro Mars Exploration Edition'ı tanıttı

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Teşekkür ederim de İnternet den fiyatı daha uygunmuş şimdi gördüm 4700

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Maalesef:( adam şu akıllı telefon modellerinden en pahalı en donanımlı olanını kullanipta hiç bir şey hakkında bilgisi olmayan guruptan:) üzgünüm..

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Birkaç gün önce Çin medyası, Çin'in Mars'ta tainwen-1 adlı ilk uzay aracını başarıyla indirdiğini açıkladı. Oppo, Mars'ta bir uzay aracını başarılı bir şekilde karaya çıkaran ikinci ülke olarak Çin'i uzay araştırmaları saflarına sokan epoch olayını anmanın bir yolu olarak, yeni bir find X3 Pro Mars Exploration Edition duyurdu.

Ekli dosyayı görüntüle 2996

Find X3 Pro Mars Exploration Edition, Mars exploration'ı yansıtan bazı tasarım özelliklerini benimser. Arka tarafta, cihaz yazıtları taşıyor-Mars 2021 ve Tainwen-1'in gezegendeki iniş alanı olan Utopia Planitia.

Ekli dosyayı görüntüle 2997

Yeni model aynı şekilde oldukça havalı görünen ve uzaydan ilham aldığı söylenen yeni bir gri tonda geliyor.

Arkadaki cam panel, uzaydan gelen malzemenin dokusunu oluşturmak için metalik parlaklığa sahip yüksek Sisli AG camdan yapılmıştır. Bu yeni renk seçeneğiyle, find X3 Pro Mars Exploration Edition artık beş farklı boya işinde mevcut. Mevcut olanlar mavi, beyaz, parlak siyah ve Kozmik Mocha renklerini içerir. Bu yeni modelin perakende kutusu da benzersizdir.

Ekli dosyayı görüntüle 2998

Find X3 Mars Exploration Edition'ın bir başka ayırt edici özelliği de, çekilen fotoğrafları Mars'ta çekilen bir şeye benzeyecek şekilde dönüştüren üç Mars Renk Filtresi kullanmasıdır. Yine de, yazılım tarafında, telefon, Kızıl gezegende sabahtan akşama kadar değişen zamanı yansıtacak şekilde tonları değiştiren özelleştirilmiş bir Mars teması ve dinamik duvar kağıtları ile tasarlanmıştır.

Bu benzersiz tasarım ve yazılım değişikliklerinin yanı sıra, Find X30 Mars Edition normal modelle aynı özelliklere sahiptir. Bir hatırlatma olarak, akıllı telefon qhd+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı desteği ile 6.7 inç AMOLED ekrana sahiptir. Bir Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Telefon tek bir 16GB RAM ve 512GB depolama seçeneği ile geliyor. Işıkları açık tutmak, 65W kablolu ve 30W kablosuz şarjlı 4,500 mAh pildir.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ile ilgili olarak, OPPO Find X3 Pro Mars Exploration Edition şu anda Çin'de 6.999 yuan (~1.090$) karşılığında satılıyor.

Ülkemize gelecek mi? şimdiden merak konusu.

Kaynak:gizmochina.com
Ay teması varmı acaba arka plan resmi yapmak için

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Hmm peki, bunu hatırlatırım ...
En pahalı? Reno3pro ondan pahalı donanımlı...
Bir yanlışlık oldu sanırım neyi hatırlatacak siniz ben kimseye bişey demedim ki:))
Mesajlar birleştirildi:

Bakın az önce bu bilgiyi;
"hiç bir şey hakkında bilgisi olmayan guruptan" aldınız bilginize sunarım..

Daha bunun gibi nicelerini.
Tamamda herkes aynı değil ki sizin bilgili olduğunuzu zaten biliyoruz biz..ben komşumu tanımlamaya çalıştım sadece:)