oppo klavye geri gelsin

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yoo herşeyini beğendiğim konusuna nereden çıkardınız elbette beğendiğim noktaları var tabi bunun yanında beğenmediğim yanları da çok.. iOS klavye son derece basit ve bu sebeple de çok kullanışlı örnek vermek gerekirse bir harfe dokunduğunuz da başka bir harf yazmiyorsunuz özetle android klavyeler şahsen verem ediyor bazen.. bu arada siz başka bir markayı ovdum diye mı bu tepki çok anlamadım ama canınız sağolsun .. önceden beri dediğim gibi kimseyi kırmak üzmek istemem..
Yok özellikler simgelerini büyklüğünü sevdiğinizi bahsettiğiniz için dedim farklı bir amacı olamaz.
Üzülecek bir durum yok ki ,sadece beğeninizin fazla olması dikkatimi çekti iPhone telefonunun pek çok özelliklerine hakimsiniz o bakımdan.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Bir dönem kullanmıştım..yani bu özellikleri bir tek ben mi beğeniyorum bilmiyorum tâbi sizce de ikonlarin daha büyük olması veya klavyenin sade harflerin biraz daha büyük kullanışlı olamsi konu açılmışken yazmak istedim sadece.ayruca paylaşımı yapan arkadaş a cevap veya çözüm sunduğunu sanan arkadaşa kızdım açıkçası dayanamadım zira.. play Store'dan yükleyin diyor şimdi size soruyorum 3.parti uygulamalar ne kadar verimli ve telefonla ne kadar uyumlu olabilir reklamlar da cabası
Mesajlar birleştirildi:

Bir dönem Huawei de kullandım açıkçası Amerika la olan diyalogları olmasa asla başka marka almazdım .. ama şu Bizim oppo ya gelecek olan 11 güncellemesi tatmin edebilir kısmen diye düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Özetle elimde imkân olsa kesinlikle 3parti hiç bir uygulama kullanmak istemezdim.. sanırım kimse de istemez.. mesela bir örnekle bunun ne kadar saçma ne kadar sahte olduğunu anlatayım mesela binlerce lira verip telefon alıyorsunuz bir yerden PDF formatında da bir belge paylaşılıyor ve siz play4atore den uygulama yüklemeyinceye kadar onu kullanmıyorsunuz..

Son düzenleme:

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Velhasıl bu vb konularda çok doluyum siz yarım dokundunuz bakın benden bi milyon ah isittiniz..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bir dönem kullanmıştım..yani bu özellikleri bir tek ben mi beğeniyorum bilmiyorum tâbi sizce de ikonlarin daha büyük olması veya klavyenin sade harflerin biraz daha büyük kullanışlı olamsi konu açılmışken yazmak istedim sadece.ayruca paylaşımı yapan arkadaş a cevap veya çözüm sunduğunu sanan arkadaşa kızdım açıkçası dayanamadım zira.. play Store'dan yükleyin diyor şimdi size soruyorum 3.parti uygulamalar ne kadar verimli ve telefonla ne kadar uyumlu olabilir reklamlar da cabası
Mesajlar birleştirildi:

Bir dönem Huawei de kullandım açıkçası Amerika la olan diyalogları olmasa asla başka marka almazdım .. ama şu Bizim oppo ya gelecek olan 11 güncellemesi tatmin edebilir kısmen diye düşünüyorum.
Huawei kendi harmoni os duyurdu hatta ilk güncelleme alacak telefonları duyurdu. Bu gün konumuza göz gezdirdiniz mi bilmiyorum ama.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Gördüm evet.. bu saatten sonra ilgimi çekmiyor artık.. haa telefona müşteri çıkarsa iyi para veren o zaman olabilir bakın:)
Mesajlar birleştirildi:

Oppo yu alalı 9 buçuk ay oldu.. daha Yeni sayılır dolasiyla..

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Velhasıl bu vb konularda çok doluyum siz yarım dokundunuz bakın benden bi milyon ah isittiniz..
Arkadaş değişik misiniz, yoksa ilköğretimde okuduğumuzu anlayalım dersinde uyuya mı kaldınız?
Çözüm sunduğunu sanan arkadaşa (yani bana) kızmışmış. Bak sen!
Resmi bir kanal olmayan yere çözüm istiyorum demiş. Biz de burası resmi kanal değil, online bir topluluk, forum dedik. Çözüm önerisi olarak da gboard'u kullanmak istemiyorsan bu seçenekler var dedik. Ne yapayım oppo'yu satın alıp bu politiklarını düzeltip sorununu mu çözeyim arkadaşın. Bir şeyi savunurken ya da talep ederken bi' düşünün değil mi? Ama yok z kuşağı böyle isterük de isterük. Büyük icon isterük, secure klavye isterük.
Kullandığın yazılım google'ın unix derlemesi, arama motoru olarak google kullanıyorsunuz, google zaten en ufak bilgi kırıntınızı toplayıp bu veriyi kullanıyor. Tek dert gboard mu kaldı?
İnsanların neye kızması gerektiğini söylemek bana düşmez de bana kızma sebebinin saçmalığını anlatmak bana düşer. Derin nefes alıp azıcık mantıklı düşünün sonra kızın.
Elimde olsa 3. parti hiçbir yazılım kullanmam diyenlerin kaçının evindeki şahsi bilgisayarlarında windows orijinal ya da kaç tane crack'li program, oyun vs var acaba!

Son düzenleme:

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Demogiji yaparak kendini haklı çıkarma istersen yada hedef şaşırtıp olayı farklı yönlere çekme kızdığım noktayı tekrar hatırlatayım istersen Google Play'de uygulama yükle demişsin sence bu çözüm mü.. tövbe estağfurullah..

serkancanan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Ufak bilgilendirme: İyide googlenin resmi klavyesi zaten google.com kullanmakla bile her bilgiyi vermiş oluyorsunuz bu site diğer siteler google reklamları kullanıyorlar facebook da dahil vb siteler, kolay kolay kaçamazsınız gboard klavyeler içinde en iyi klavye googlesiz telefon istiyorsanız huweai kullanmak daha iyi olur gibime geliyor android altyapısı zaten googlenin bence yanlış düşünüyorsunuz. Siz istesenizde istemezsenizde google microsoft her türlü bilgiyi topluyor.

Ayarlardan etkinleştirebilirsiniz . Şifre girerken geliyor sadece güvenli klavye.
İyi forumlar.
telefonu satınaldıgımda kendi klavyesi vardı. sorun zorla dayatma ile yeni güncellemede oppı klavyeyi kaldırıp gboard Google klavye den vaska secebek bırakmaması. sarınakırjen Google klavye ile satıyoruz deselerdi zaten bunu değil Huawei alırdım

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Bu gün gördüm bir arkadaşın xaomi si vardı onların klavyesi bizimkine 10 çeker gerçekten..