Oppo, Nisan ayı için ColorOS 11 dağıtım planını yayınladı

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Yok.. en son sistem olan android hangi marka ise o.. şaka şaka malesef o kadar zengin değilim ayrıca bu kadar ücreti de vermek çok akıllıca da gelmiyor
Mesajlar birleştirildi:

İlk akıllı telefonunuz neydi sizin.. benim general Mobil di.. sonra Huawei sonra da oppo a91 ..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Samsung s5, sonra oppo a9 2020 şimdi reno2z.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
İlginç..oppodsn sonra yine aynı marka.. açıkçası ben Bir daha aynı marka kullanmam kötü oluşu falan değil yanlış anlaşılmasın .. değişiklik güzeldir..:))

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İlginç..oppodsn sonra yine aynı marka.. açıkçası ben Bir daha aynı marka kullanmam kötü oluşu falan değil yanlış anlaşılmasın .. değişiklik güzeldir..:))
Samsung dan sonra oppo çok endişeliydim ama kullanım kolaylığı hızı olsun şaşırttı beni ,oppo kullanınca Samsung un ne kadar hantal ve yavaş kullanışsız olduğunu farkettim, şimdi yine olsa oppo alırım .

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet bende Samsung'dan Oppo'ya terfi edenlerdenim, param olsa Find serisi almak istiyorum ama çok pahalı maalesef. Ama Oppo'dan kolay kolay şaşmam bundan sonra.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Ya bence samsung kullanmanız büyük hata olmuş zaten:)) şimdi anlıyorum oppo merakını.. eğer denk gelirse bir gün Huawei deneyin..kefilim ben..son zamanlar Amerikala olan ilişkileri olmasaydı şayet yine Huawei alırdım siz o zaman görün hızı stabiliteyi..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z