Oppo Oyun Alanı v8.2 Güncellemesi (Oppo Game Center)

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Merhaba ColorOS Fanları,

Sizin için yepyeni bir OPPO Game Center güncellemesi geldi!

Daha fazla oyun hizmeti ve istikrarlı kullanım deneyimi sunmak için OPPO Game Center 29 Ağustos - 15 Eylül arasında otomatik olarak en yeni sürüme (V8.2) güncellenecek.

En yeni sürüm Game Center'ın temel özellikleri:

1. Artık oyun ön siparişi tüm OPPO kullanıcıları için mevcut, daha fazla oyun sizi bekliyor!
2. Hintli ve Endonezyalı kullanıcılar artık ödül programını(Oppo Points Mall) deneyimleyebiliyor. Mümkün olduğu kadar çok sayıda hediye!
3. Bazı program hatalarını düzeltildi ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatılacak.

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
bende gözükmüyo sonuncusu
Bende de hocam.
Mesajlar birleştirildi:

bende gözükmüyo sonuncusu
Bende de hocam
Merhaba ColorOS Fanları,

Daha fazla oyun hizmeti ve istikrarlı kullanım deneyimi sunmak için OPPO Game Center 29 Ağustos - 15 Eylül arasında otomatik olarak en yeni sürüme (V8.2) güncellenecek.

1. Artık oyun ön siparişi tüm OPPO kullanıcıları için mevcut, daha fazla oyun sizi bekliyor!
2. Hintli ve Endonezyalı kullanıcılar artık ödül programını(Oppo Points Mall) deneyimleyebiliyor. Mümkün olduğu kadar çok sayıda hediye!
3. Bazı program hatalarını düzeltildi ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatılacak.
Hocam benim oyun alanı 2.0.0 sürümünde ve telefonun AX7 güncellemeden yararlanır mıyım?

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Bana mail adreslerini zi ozelden atin ben size apk olarak mail yolu ile yollayabilirim oyun alanı kardeşlerim ..

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba ColorOS Fanları,

Benim ki 4.2V de nasıl güncelleyebilirim