İpucu Oppo PC Suite ile telefonunuzu kolayca bilgisayara bağlayın

diez

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
ben de indireceğim.ekran komple gitti.umarım rehberi vs de kurtabilir bu yazılım

MehmetNM54

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
pcye bağlanmak neden bu kadar zor daha önce hiç driver filan yüklemeden bağlandım bugun tekrar dosya atmak için uğraştım ama olmuyor bir türlü ,2021 yılındayız ugraştığımız işlere bakın yaa

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
pcye bağlanmak neden bu kadar zor daha önce hiç driver filan yüklemeden bağlandım bugun tekrar dosya atmak için uğraştım ama olmuyor bir türlü ,2021 yılındayız ugraştığımız işlere bakın yaa
Pc ye bağlanmak için şarj kablosunu takın dosya aktarımı yada fotoğraf aktarımını seçiniz.

ABDULLAHYÜRÜK

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Oppo PC Suite ile telefonunuzu bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz. Oppo telefonu bilgisayara bağlama gibi sorularınızın cevabını bu konuda bulabilirsiniz.

Oppo maalesef ki kendi bilgisayar yazılımını yayınlamadı ancak güvenilir bir masaüstü uygulaması olan MobileGo ile Oppo PC Suite programını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Oppo telefonunuzu bilgisayara bağlayarak napabilirsiniz?
1- Telefonunuzu bilgisayarınıza yedeklemenize olanak sağlar.
2- Telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.
3- Telefondaki interneti bilgisayarınız ile paylaşarak internete bağlanabilirsiniz.
4- Rehberinizdeki kişilere kolayca bilgisayar üzerinden SMS yollayabilirsiniz.
5- Dosyaları yönetebilir, müzik, video gibi içerikler yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın bir güzel yanı, herhangi bir reklam barındırmıyor ve emin olun beklentilerinizin de üstünde bir deneyim sağlıyor size. Bu program ile telefonunuzu bilgisayarınızdan kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya birden fazla telefon bağlayıp kendi aralarında da erişime sahip olabilirsiniz.

Oppo PC Suite , Bilgisayara Bağlama Programı özellikleri
Boyut:
56.7 MB
Sürüm: Güncel
Lisans: Ücretsiz
Geliştirici: MobileGO

MobileGO, Oppo PC Suite indirmek için şu bağlantıya tıklayabilirsiniz:
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Dipnot: Bu uygulama Oppo'nun resmi bir ürünü değil, yardımcı bir ek uygulamadır.
cevap vermem gerekiyormuş