Oppo Reno 10X Zoom kullanıcı yorumları ve tavsiyeler

Frank Castle

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Üye
Bu konu altında Oppo Reno 10X Zoom kullananlar telefonları hakkında olumlu/olumsuz yorumlarını ve kendi incelemelerini, tavsiyelerini yapabilirler. Bu sayede Oppo almayı düşünen ve araştırma yapan kişilere yardımcı olabilirsiniz!

Yorumlarınızı yaparken "marka kötüleme, ahlaki değerler dışına çıkmak, aşağılayıcı yorumlar" gibi hususlardan lütfen kaçınınız.

couger

Taze Üye
Üye
merhaba

oppo reno 10x zoom kullanıyorum. Telefon bana göre harika. Fakat türktelekom şebekesi ile VOLTE problemi var. telekom bu telefonu desteklemiyor. Bu firma bazında oppo ile telekom çözmesi gerekiyor. Birde kullanıcı kitabı yetersiz.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
couger adlı kullanıcıdan Alıntı:
merhaba

oppo reno 10x zoom kullanıyorum. Telefon bana göre harika. Fakat türktelekom şebekesi ile VOLTE problemi var. telekom bu telefonu desteklemiyor. Bu firma bazında oppo ile telekom çözmesi gerekiyor. Birde kullanıcı kitabı yetersiz.
Türk Telekom ile görüşmenizi öneririm ve maalesef dediğiniz gibi iki şirket arasında da çözümlenmesi gereken bir durum olabilir.

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Merhabalar an itibari ile coloros 7.1 yüklendi hayırlı olur isallah sanirim düzeltme ve iyileştirme

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-17-10-01-47-73.jpg
    Screenshot_2020-07-17-10-01-47-73.jpg
    164.5 KB · Görüntüleme: 30