Çözüldü OPPO RENO 2Z ColorOS11 android 11 geldi mi?

clkmehmetss

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Efendim ilk öncelikle Merhaba. OPPO RENO 2Z için COLOROS 11 BETA güncellemesi Mart ayında gelicek demişlerdi ama gelmedi. Benim cihazımda sıkıntı olabilir mi?

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
En kısa zamanda gelsinde çok bekletmeden hepimiz sevinelim sevinci paylaşalım beraber.
Aynen inşallah beklemedeyiz
Mesajlar birleştirildi:

Aklımdayken bişey sormak istiyorum bende reno2z kullanıyorum ve ekranda çokda net olmasa da böyle yuvarlak iki tane daire gözüküyor bu benim canımı sıkıyor acaba herhangi bir arıza mı oluşuyo anlamadım ama hiçbir sıkıntı yok telefonda tıkır tıkır çalışıyo maşallah sizde de oldumu böyle bişey 2z kullanan arkadaşlar

Son düzenleme:
Upvote 0

lost051972

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Aklımdayken bişey sormak istiyorum bende reno2z kullanıyorum ve ekranda çokda net olmasa da böyle yuvarlak iki tane daire gözüküyor bu benim canımı sıkıyor acaba herhangi bir arıza mı oluşuyo anlamadım ama hiçbir sıkıntı yok telefonda tıkır tıkır çalışıyo maşallah sizde de oldumu böyle bişey 2z kullanan arkadaşlar
Ekran arızası olabilir garantisi dolmadan servise götür amoled yanığı olabilir hayalet ekran olabilir ekran parlaklığını çok parlak kullandıysanız olabilir
Mesajlar birleştirildi:

Beta sürümü bize gelmeyecek istesekde Türkiye ye vermiyorlar 11 stable güncellemesi en erken Haziran veya Temmuz gibi gelebilir

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Ekran görüntüsü atma şansınız olursa teyit etmek açısından.
Erkran koruyucu kalkmış olabilir mi hava almış olabilir mi içine.

Şuan için öyle bir durumum yok çok şükür.

Upvote 0

lost051972

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Beta sürümü bize gelmeyecek istesekde Türkiye ye vermiyorlar 11 stable güncellemesi en erken Haziran veya Temmuz gibi gelebilir

Upvote 0