Yardım Oppo Reno 2Z Güncelleme sonrası çökme

Scarxly

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar telefonuma gelen güncellemeyi kurdum fakat gün içerisinde kullanımda fark ettim telefon kendini kilitliyor hiç bir işleme izin vermiyor belli bir süre sonra kendi kendine düzeliyor bu sorunu yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar telefonuma gelen güncellemeyi kurdum fakat gün içerisinde kullanımda fark ettim telefon kendini kilitliyor hiç bir işleme izin vermiyor belli bir süre sonra kendi kendine düzeliyor bu sorunu yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
Telefon açıkken ses açma power tuşuna basın 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın .

Düzelmezse hard reset atınız

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkese aynı cevabı veriyorsunuz fakat bu işlem hiç bir işe yaramıyor.
Donma kasma sorunu için yeni olan güncelleme sonrası yapılabilecek en yakın yöntem bu, tam optimizasyonu sağlamak için hard reset atılmalı.

Bu dediğim olmazsa hard reset atılır.bazı çözüme kavuşturdu bu yöntem.

Upvote 0

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese aynı cevabı veriyorsunuz fakat bu işlem hiç bir işe yaramıyor.
Herkese aynı cevabın verildiğine vakıfsanız demek ki bu ve buna benzer problemlerle ilgili paylaşılan konuların çoğunu okumuşsunuz. O halde Hard reset atmayı denemiş olmalısınız (başarılı bir şekilde atabildiyseniz sorununuzun çözülmüş olması gerekiyor). Tüm bunları bir kenara bırakalım, yazdığınız mesajda baştan bu tekrar edilen çözüm önerilerini denediğinizi yazsaydınız emin olun daha çözüm odaklı bir yaklaşım olurdu.
Hiçkimsenin daha önce yazmadığı bir öneride bulunayım o halde..
Hard reset attığınız halde sorun çözülmediyse en yakın servise uğrayarak destek talep edin.

Upvote 0

Emir99

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, ben telefonu alalı daha 3 ay oldu, güncelleme sonrası hep böyle problemler oluyor muydu? Benimde telefonum gunde uc dort defa donuyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, ben telefonu alalı daha 3 ay oldu, güncelleme sonrası hep böyle problemler oluyor muydu? Benimde telefonum gunde uc dort defa donuyor.
Herkeste olmayabilir ama büyük güncelleme sonrası uyum sorunları olur sonrasında iyileştirme güncellemeleriyle yada hard reset gibi işlemler sonucu düzelir.

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca bırakın ellerinizi yine devam ederse , tam anlamıyla yeni güncelleme ye tam performans uyumlu olması için ve donmalar kasmalara çözümde olması açısından hard reset atınız.
Yada iyileştirme güncellemelerini bekleyiniz.

Upvote 0

Baruthane

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno2z telefonumda konuşma baloncuklarini aktif edemiyorum yardımcı olur musunuz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno2z telefonumda konuşma baloncuklarini aktif edemiyorum yardımcı olur musunuz
Kimsede aktif olmuyor şuan için maalesef, çoğu uygulama desteklemiyor sadece sms de var ama oda çalışmıyor belki bizim modellerde şuan için çalışmıyordue iyileştirme güncellemeleriyle belki düzeltirler yada verirler.

Upvote 0